Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z rodziną! Do kogo podobne są dzieci gwiazdy? 

Fani nie mają wątpliwości

Olga Figaszewska 13 kwietnia 2021 07:43
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Od wielu lat tworzą zgrany i szczęśliwy związek. Dla Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rodzina jest najważniejsza. Wspólnie doczekali się dwójki wspaniałych pociech – Adasia i Helenki. To właśnie im poświęcają całą swoją uwagę, troszczą się o ich bezpieczeństwo i przyszłość. ,,Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem", wspominała aktorka w jednym z wywiadów dla Dobrego Tygodnia. Aż trudno uwierzyć, że ich pociechy tak wyrosły! Do kogo podobne są dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? Fani są zgodni co do jednego! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na rodzinnej fotografii

Zakochani są w stałym kontakcie z obserwatorami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel dzielą się z fanami rodzinnymi kadrami. Od czasu do czasu na ich kontach możemy podziwiać zdjęcia z pociechami: 12-letnim Adamem i 8-letnią Heleną. Tym razem było podobnie, ponieważ cała rodzina wybrała się na zagraniczne wakacje. Za cel swojej podróży obrali Dominikanę! 

Zobacz też: Kasia Cichopek pokazała na wakacjach długie nogi! Fani porównują ją do Anji Rubik

„Moja rajska wiosna. Mój czas dla siebie i mojej rodziny z witaminą D”, pisała Katarzyna Cichopek. Słońce, plaża i palmy… Widoki robią wrażenie! Cała czwórka korzysta z uroków tego miejsca - spacerują, pływają. Jednak fanów aktorki szczególnie zachwyciło jedno zdjęcie.  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pozują na nim wraz z dziećmi. Małżonkowie strzegą wizerunku pociech i nie pokazują ich twarzy, a tym razem zrobili wyjątek.  

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: do kogo są podobne?

Wielbiciele Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie mogą uwierzyć, że Adam i Helena tak wyrośli! Uśmiechnięci, skrywają się za okularami przeciwsłonecznymi, ale to nie przeszkodziło internautom. Od razu dostrzegli podobieństwo pociech do tancerza i aktorki! W jednym są zgodni! 

Każde z Was ma swojego mniejszego klona”, „Wszyscy jacy podobni jesteście do siebie ”, „A tak w ogóle to synuś czysty tata, a córcia czysta mamusia”, „Nawet w okularach widać, że syn cały tata, a córka cała mama”, czytamy.

Zgadzacie się z ich opinią?  

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w sesji VIVY! z 2019 roku:

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.