Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Cichopek rzadko pokazuje twarze dzieci. Z okazji ważnego święta zrobiła wyjątek

Do kogo podobne są pociechy aktorki i Marcina Hakiela?

Olga Figaszewska 7 czerwca 2021 16:46
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Od wielu lat tworzą zgrany i szczęśliwy związek. Dla Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rodzina jest najważniejsza. Wspólnie doczekali się dwójki wspaniałych pociech – Adasia i Helenki. To właśnie im poświęcają całą swoją uwagę, troszczą się o ich bezpieczeństwo i przyszłość. ,,Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem", wspominała aktorka w jednym z wywiadów dla Dobrego Tygodnia. Aż trudno uwierzyć, że ich pociechy tak wyrosły!

Do kogo podobne są dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? Fani są zgodni co do jednego! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na rodzinnej fotografii

Zakochani są w stałym kontakcie z obserwatorami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel dzielą się z fanami rodzinnymi kadrami. Od czasu do czasu na ich kontach możemy podziwiać zdjęcia z pociechami: 12-letnim Adamem i 8-letnią Heleną. Rzadko jednak zdarza się, by ulubienica widzów decydowała się pokazać twarze dzieci. Z okazji wczorajszych urodzin męża zrobiła jednak kolejny wyjątek. „Życzymy Ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości, to już my zadbamy”, napisała do ukochanego na Instagramie.

Zobacz też: Kasia Cichopek pokazała na wakacjach długie nogi! Fani porównują ją do Anji Rubik

Przypomnijmy, że inne rodzinne zdjęcia pojawiły się w sieci w kwietniu, gdy rodzina aktorki i tancerza wybrała się na zagraniczne wakacje. Za cel swojej podróży obrali Dominikanę! „Moja rajska wiosna. Mój czas dla siebie i mojej rodziny z witaminą D”, pisała wówczas Katarzyna Cichopek.

Słońce, plaża i palmy… Widoki robiły wrażenie! Cała czwórka korzystała z uroków tego miejsca, ale fanów aktorki szczególnie zachwyciło jedno zdjęcie.  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pozowali na nim wraz z dziećmi. Małżonkowie strzegą wizerunku pociech i nie pokazują ich twarzy, a tym razem znów zrobili wyjątek.  

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: do kogo są podobne?

Wielbiciele Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie mogą uwierzyć, że Adam i Helena tak wyrośli! Uśmiechnięci, skrywają się za okularami przeciwsłonecznymi, ale to nie przeszkodziło internautom. Od razu dostrzegli podobieństwo pociech do tancerza i aktorki! W jednym są zgodni! 

Każde z Was ma swojego mniejszego klona”, „Wszyscy jacy podobni jesteście do siebie ”, „A tak w ogóle to synuś czysty tata, a córcia czysta mamusia”, „Nawet w okularach widać, że syn cały tata, a córka cała mama”, czytamy.

Zgadzacie się z ich opinią?  

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w sesji VIVY! z 2019 roku:

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?