Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Karol Strasburger opowiedział o narodzinach córeczki!

„Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia”

Olga Figaszewska 27 listopada 2019 11:45
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk zostali rodzicami! Udało im się zachować tę szczęśliwą inforamcję w tajemnicy. Ale… wygadał się szwagier prowadzącego Familiady. Świeżo upieczeni rodzice potwierdzili nowinę w rozmowie z mediami. Teraz Karol Strasburger opowiedział o kulisach narodzin swojej córeczki. Jak czują się mała Laura i jej dzielna mama?

Karol Strasburger o córeczce i żonie

Aktor został tatą tydzień temu. Na świat przyszła jego córeczka – Laura. O swoich przeżyciach Karol Strasburger opowiedział w rozmowie z Faktem.

„Wszystko zakończyło się dobrze. Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia”, zdradził.

Jest niesamowicie dumny z żony. Szczęśliwi rodzice mają za sobą pierwszy tydzień spędzony ze swoją pociechą.

„Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie”, powiedział dziennikarzom Faktu.

Z kolei Małgorzata Weremczuk udzieliła krótkiej wypowiedzi Super Expressowi. „Nasze dziecko jest zdrowe i to nas najbardziej cieszy. Wszystko przebiegło pomyślnie”, wyznała. I dodała: „Na razie nie chcemy udzielać więcej informacji. Proszę nas zrozumieć. Chcemy cieszyć się naszym szczęściem prywatnie, a nie publicznie. W oficjalnej formie wypowiemy się za kilka dni”.

To dla nich wyjątkowy czas. Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.