Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Karol Strasburger został ojcem! Znamy imię i płeć dziecka

Szczegóły zdradziła rodzina aktora

Sabina Zięba 26 listopada 2019 10:00
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger i młodsza od niego o 36 lat Małgorzata Weremczuk zostali rodzicami! Choć para ukrywała informację o ciąży, informacje ujawnił szwagier artysty. Co wiadomo o nowym członku ich rodziny?

Dziecko Karola Strasburgera

W połowie sierpnia sporo emocji w mediach wywołał ślub Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziorna i utrzymany był w klimacie filmu Noce i dnie. Mimo dzielącej ich różnicy wieku, udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie. Starali nie przejmować się negatywnymi komentarzami i chronili swoją prywatność. Choć już wtedy pojawiły się plotki o ciąży, nikt nie potwierdził owych doniesień.

Teraz okazuje się, że ich rodzina się powiększyła. 72-letni prowadzący Familiady jakiś czas temu został ojcem. Sekret zdradził jego szwagier, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie dziecka, ciesząc się z bycia wujkiem.

Wiadomo, że para przywitała na świecie córeczkę, której dali na imię Laura. Świeżo upieczona mama ujawniła Super Expressowi: „Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji”.

Serdecznie gratulujemy!  

Karol Strasburger z żoną

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.