Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Karol Strasburger został ojcem! Znamy imię i płeć dziecka

Szczegóły zdradziła rodzina aktora

Sabina Zięba 26 listopada 2019 10:00
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger i młodsza od niego o 36 lat Małgorzata Weremczuk zostali rodzicami! Choć para ukrywała informację o ciąży, informacje ujawnił szwagier artysty. Co wiadomo o nowym członku ich rodziny?

Dziecko Karola Strasburgera

W połowie sierpnia sporo emocji w mediach wywołał ślub Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziorna i utrzymany był w klimacie filmu Noce i dnie. Mimo dzielącej ich różnicy wieku, udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie. Starali nie przejmować się negatywnymi komentarzami i chronili swoją prywatność. Choć już wtedy pojawiły się plotki o ciąży, nikt nie potwierdził owych doniesień.

Teraz okazuje się, że ich rodzina się powiększyła. 72-letni prowadzący Familiady jakiś czas temu został ojcem. Sekret zdradził jego szwagier, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie dziecka, ciesząc się z bycia wujkiem.

Wiadomo, że para przywitała na świecie córeczkę, której dali na imię Laura. Świeżo upieczona mama ujawniła Super Expressowi: „Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji”.

Serdecznie gratulujemy!  

Karol Strasburger z żoną

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.