Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Karol Strasburger został ojcem! Znamy imię i płeć dziecka

Szczegóły zdradziła rodzina aktora

Sabina Zięba 26 listopada 2019 10:00
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger i młodsza od niego o 36 lat Małgorzata Weremczuk zostali rodzicami! Choć para ukrywała informację o ciąży, informacje ujawnił szwagier artysty. Co wiadomo o nowym członku ich rodziny?

Dziecko Karola Strasburgera

W połowie sierpnia sporo emocji w mediach wywołał ślub Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziorna i utrzymany był w klimacie filmu Noce i dnie. Mimo dzielącej ich różnicy wieku, udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie. Starali nie przejmować się negatywnymi komentarzami i chronili swoją prywatność. Choć już wtedy pojawiły się plotki o ciąży, nikt nie potwierdził owych doniesień.

Teraz okazuje się, że ich rodzina się powiększyła. 72-letni prowadzący Familiady jakiś czas temu został ojcem. Sekret zdradził jego szwagier, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie dziecka, ciesząc się z bycia wujkiem.

Wiadomo, że para przywitała na świecie córeczkę, której dali na imię Laura. Świeżo upieczona mama ujawniła Super Expressowi: „Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji”.

Serdecznie gratulujemy!  

Karol Strasburger z żoną

Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.