Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła szuka męża. Ma konkretne wymagania!

Była żona Piotra Żyły jest gotowa na miłość?

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 16:41
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Po rozwodzie ze skoczkiem - Piotrem Żyłą postawiła na siebie. Wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, stworzyła bloga kulinarnego, mogła również sprawdzić się w roli prowadzącej. Każdą wolną chwile poświęcała dwójce swoich pociech. Nie myślała o nowym związku. Czy teraz Justyna Żyła jest gotowa na miłość?!

Justyna Żyła szuka męża?

Po rozwodzie Justyna Żyła nie szukała nowej miłości. Samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci 13-letniego Kubę i 8-letnią Karolinę. Na szczęście może liczyć zawsze na swoich najbliższych. Chociaż w wywiadach nie ukrywała, że otrzymuje sporo wiadomości od mężczyzn, którym wpadła w oko.

Rok temu w rozmowie z Super Expressem wyznała, jakie cechy powinien posiadać jej wymarzony partner. ,,Na pewno musiałby być zabawny, inteligentny, zorganizowany. Chyba tyle. (...) Jeszcze dajmy sobie czas”, powiedziała wówczas Super Expressowi.

Z kolei w ostatnim wywiadzie dla VIVY! Justyna Żyła wspominała, że brakuje jej bliskości i męskiego wsparcia. „Miłość to fajna sprawa - na pewno mi tego brakuje. Natomiast jest dla mnie za wcześnie – sprawa z zeszłego roku to jeszcze wciąż świeża sytuacja. Ale dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I patrząc z perspektywy czasu, bardziej odważna”, mówiła nam była uczestniczka Tańca z Gwiazdami.

Czy teraz się coś zmieniło? Na Instagramie Justyny Żyły pojawił się najnowszy wpis. Była żona Piotra Żyły zamieściła nagranie, na którym samodzielnie kosi trawę i ogłasza, że… szuka męża!

„Od tyłu, ale broń Boże nie wypiełam się na was …męża szukam, takiego co kosić umie, odśnieżać itp. kogo polecacie #rolniczka#szukammęża #babydająradę #justynazyla#miastowisla #pozdrowki”, napisała żartobliwie Justyna Żyła.

W komentarzach nie zabrakło ofert matrymonialnych! „to chyba mnie szukasz”, „Justynko to super wiadomość dla mnie, bo Ty mnie już od bardzo dawna sie podobasz, jakies 10 lat i w końcu możne coś się uda”, czytamy.  

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.