Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła udzieliła wywiadu! Jak wyglądają jej relacje z byłym mężem?

Okazuje się, że nie miała w nim wsparcia...

Sabina Zięba 22 maja 2020 17:05
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Rozstanie Justyny Żyły ze znanym polskim skoczkiem śledziła cała Polska. Zraniona była partnerka Piotra chętnie wypowiadała się w mediach na temat ich małżeństwa, a sportowiec nie pozostawał jej dłużny. Wydawało się, że dwa lata po tych wydarzeniach ich relacje nie są już napięte... Czy aby na pewno? 

Relacje Justyny i Piotra

W 2018 roku zarówno Piotr, jak i Justyna oskarżali siebie nawzajem o zdrady, ciągłe kłótnie oraz brak wsparcia. Po wielu burzliwych miesiącach udało im się rozwieść. Justyna Żyła została samotną matką z dwójką dzieci, lecz jak mówiła w naszym wywiadzie: „Dzięki rozstaniu stałam się bardziej niezależna, bardziej pewna siebie. I patrząc z perspektywy czasu, bardziej odważna”. Była małżonka sportowca wkroczyła wówczas do rodzimego show-biznesu, wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, a teraz nadal udziela wywiadów. W najnowszym z nich dla Jastrząb Post ujawniła, jak wyglądają jej obecne relacje ze skoczkiem.

Kobieta po raz kolejny wróciła myślami do czasów swojego małżeństwa. Wyznała, że u boku sportowca nie czuła potrzebnego wsparcia. Powiedziała: „Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło”.

Nie czuła zrozumienia, obawiała się, że nie może Piotrowi wszystkiego powiedzieć. Stopniowo zaczęli się  od siebie oddalać: „Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką”.

Okazuje się jednak, że mimo nerwowej przeszłości, czas leczy rany. Teraz byli małżonkowie się nie kłócą, choć ich kontaktów też nie można nazwać przyjacielskimi. Justyna wyjawiła: „Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle”.

Myślicie, że ich relacje jeszcze się naprawią?  

Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.