Olga Figaszewska 20 października 2017 20:00
1/10
Justyna Steczkowska, matemorfozy gwiazd, MT
Copyright @East News
1/10

„Pokaż, co potrafisz Justyna”, zwrócił się do Justyny Steczkowskiej Wojciech Mann. I pokazała! Był 1994 kiedy młoda wokalistka brawurowo wykonała utwór „Boskie Buenos” w programie „Szansa na sukces”. Nikt nie przypuszczał, że odniesie taki sukces! Dziś Justyna Steczkowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich artystek.  Ma dziką duszę, bałkański temperament, odważny styl i elektryzujący głos.

 

Polecamy też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Małgorzaty Kożuchowskiej dla VIVY!

 

Metamorfoza Justyny Steczkowskiej

Muzykę ma w genach. Pochodzi z muzykującej rodziny. Gdyby nie była tak uparta, z pewnością nigdy nie zostałaby artystką. W 1995 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, wielokrotnie sięgała po statyetki Fryderyków. Gdy stawiała pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej, niektórzy twierdzili, że ma fochy gwiazdy, inni widzieli w niej wcielenie wszystkiego co delikatne, poetyckie i zmysłowe.

 

„Bywam wybuchowa. Co w sercu, to na języku. W pracy (poza sceną, oczywiście) rzadko kieruję się tą zasadą. Tam staram się trzymać emocje na wodzy, bo nie ma nic gorszego niż rozkapryszona gwiazda po czterdziestce! (śmiech). Wymagam od ludzi bardzo dużo, ale jeszcze więcej od siebie”, żartowała w 2013 roku.

 

Niedawno skończyła 45 lat! Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda zjawiskowo, ale... nie zawsze tak było. Justyna Steczkowska przeszła niezwykła metamorfozę. W końcu postanowiła zmienić swój wizerunek i porzuciła mroczne stylizacje i sceniczne kostiumy. Teraz artystka znana jest z zamiłowania do kobiecych, seksownych stylizacji. Ostatnio artystka po długiej nieobecności na salinach, pojawiła się na imprezie z okazji 10-lecia magazynu Party. I znów zachwyciła!

 

Jak tworzyła swój styl? „Zmieniał się ze mną, dojrzewał, tak jak i ja się zmieniałam w swoim stylu. (...) Ale mam świadomość tego, że nie jestem w modzie zbyt zaskakująca, czasem nawet przewidywalnie nudna (śmiech), ale uwierz mi, po prostu żal mi czasu na myślenie, w co się ubrać. Poza tym lubię wyglądać kobieco i nie czuję potrzeby zmieniania tego. Moja głowa jest zajęta nieustannie dźwiękami, koncertami, nagraniami. Nie mam czasu tego wszystkiego śledzić, bo nie mogłabym robić muzyki”, zdradziła w jednym z wywiadów VIVY!

 

 

Polecamy: Justyna Steczkowska: artystka, żona, matka i siostra. Na okładkach "Vivy!" była we wszystkich rolach

 

Jak Justyna Steczkowska zmieniała się na przestrzeni lat? Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Zobacz też: Na okładkach VIVY! wystąpiła we wszystkich rolach. Justyna Steczkowska kończy 45 lat!

 

 

 

4/10
Justyna Steczkowska, 2003
Copyright @East News
4/10

Na zdjęciu: Justyna Steczkowska, 2003 rok

 

 

Zobacz też: Na okładkach VIVY! wystąpiła we wszystkich rolach. Justyna Steczkowska kończy 45 lat!

10/10
Justyna Steczkowska, 2017
Copyright @East News
10/10

Na zdjęciu: Justyna Steczkowska, 2017 rok

Polecamy też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Małgorzaty Kożuchowskiej dla VIVY!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.