Justyna Pochanke
Fot. LUKASZ JOZWIAK/REPORTER/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Znamy powód odejścia Justyny Pochanke z TVN! Wyprowadzi się z Polski?

Fanom trudno uwierzyć w te sensacyjne doniesienia!

Konrad Szczęsny 16 lipca 2020 06:31
Justyna Pochanke
Fot. LUKASZ JOZWIAK/REPORTER/East News

W poniedziałek 13 lipca media obiegła informacja, że Justyna Pochanke po 19 latach odchodzi z TVN. Dziennikarkę ma zastąpić lubiany przez widzów Piotr Kraśko. Okazuje się, że za tą decyzją nie stoi  ani intratna propozycja, ani transfer do innej stacji a... wyjazd z kraju!

Justyna Pochanke i jej mąż odeszli z TVN. Przyczyna

Mimo olbrzymiej sympatii włodarzy stacji i fanów, Justyna Pochanke po 19 latach zdecydowała się zakończyć współpracę z TVN i TVN24. Choć jej stosunek pracy wygasł z końcem czerwca, długo nie informowała o decyzji publicznie. Zrobiła to dopiero w poniedziałek 13 lipca.

 „Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe”, powiedziała dla serwisu wirtalnemedia.pl.

Nie ujawniła jednak powodu tej decyzji. Nieco światła rzuciły na nią informacje, które równolegle obiegły media. Okazało się, że także jej mąż zrezygnował z funkcji doradcy zarządu TVN do spraw programów informacyjnych. Adam Pieczyński również był zatrudniony w stacji blisko 20 lat.

„Od 1 lipca jestem już całkowicie poza strukturami TVN/Discovery. Raz jeszcze wszystkich Was bardzo mocno ściskam na pożegnanie i dziękuję za 19 wspólnych lat. Trzymam za wszystkich kciuki”, podkreślił w cytowanym przez Wirtualne Media liście do współpracowników mąż Justyny Pochanke...

Justyna Pochanke wyprowadzi się z mężem z Polski?

Dlaczego podjęli tę decyzję? Okazuje się, że prawdopodobnie z powodów osobistych. Małżeństwo, jak wynika z informacji zdobytych przez WP Teleshow, planuje opuścić Polskę.

„Anonimowe źródła zbliżone do pionu informacyjnego redakcji TVN24 podają, że powodem odejścia nie jest jednak znalezienie zatrudnienia w innej redakcji newsowej w Polsce, ale planowana od lat przeprowadzka do innego kraju”, donosi serwis.

Z czego wynika ta decyzja? Na pewno nie z wyniku wyborów prezydenckich ani napięć politycznych nad Wisłą. Oboje podjęli ją na długo przed ostatecznym rozstrzygnięciem: Justyna Pochanke rozstała się ze stacją już pod koniec czerwca...

Póki co nie wiadomo, gdzie małżeństwo zamierza teraz ułożyć sobie życie.  

Justyna Pochanke odeszła ze stacji TVN po 19 latach pracy:

Justyna Pochanke odchodzi z TVN
Fot. Adam Jankowski/Reporter/East News

Wraz z nią zwolnił się mąż, Adam Pieczyński. Para planuje ponoć przeprowadzkę do innego kraju:

Kim jest Adam Pieczyński, nowy redaktor naczleny Faktów
Fot. ONS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.