Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
z żYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim. Tak szczera jeszcze nie była

Aktorka zdradziła w czym tkwi sekret ich relacji

Gabriela Czernecka 3 lipca 2021 20:57
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem od kilku miesięcy. Para chętnie dzieli się w sieci wspólnymi fotografiami, na których nie szczędzą sobie czułości. Podczas piątkowej gali w Łodzi, #Hasztagi Roku, Julia Wieniawa opowiedziała o tym, jak wygląda jej związek z aktorem. Poznajcie szczegóły.

Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

W piątkowy wieczór odbyła się gala #Hashtagi Roku, która zgromadziła w Łodzi plejadę twórców internetowych. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan, Joanny Przetakiewicz czy Julii Wieniawy. Panie chętnie udzielały wywiadów i opowiadały o tym, jak wygląda ich działalność w sieci, ale także poza nią.

Zobacz: Julia Wieniawa zachwyca nowym lookiem na wakacjach z Nikodemem Rozbickim!

Wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Fot. Instagram

Wywiadu udzieliła m.in. Julia Wieniawa, która opowiedziała o tym, jak wyglądały jej początki związku z Nikodemem Rozbickim. Choć para zna się od lat i przyjaźni, to nie od razu ich relacja przerodziła się w coś więcej: „Bardzo mi było dobrze być singielką. Potrzebowałam też takiego czasu, żeby troszkę się uspokoić, troszkę dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcę i w momencie, kiedy byłam gotowa, to weszłam w kolejny związek. Ale to nie było takie hop siup z Nikodemem, to troszkę trwało”, powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Julia Wieniawa o Nikodemie Rozbickim

Aktorka powiedziała wprost: „Czy mamy otwarty związek? Nie. Nie mamy czegoś takiego”. Zdradziła jednak, w czym tkwi sekret ich relacji. Przede wszystkim Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają ogromny szacunek do swojej pracy i dają sobie dużo swobody: „Dużą siłą naszego związku jest to, że dajemy sobie dużo przestrzeni na rozwój, na swoich różnych przyjaciół… Chociaż mamy też bardzo dużo wspólnych, więc naprawdę prawie wszystkie wolne chwile spędzamy razem. Ale Nikodem ma swój czas, swoje sprawy zawodowe, szkołę kończy, będzie pisał teraz magisterkę itd. No i nie ma takiej opcji, żebym gdzieś go tam "zabluszczała", przyznała Julia Wieniawa.

Zobacz: Nikodem Rozbicki po raz pierwszy o związku z Julią Wieniawą!

Jak dodaje: „Chociaż myślę, że troszkę jestem bluszczykiem, lubię go tam czasem zabluszczyć, ale staram się mu dawać przestrzeń, a on również daje mi przestrzeń na moje pasje, moją pracę zawodową. On to bardzo szanuje i rozumie. I to jest najważniejsze. Nie można się w klatce zamykać”, stwierdziła. Pozostaje nam życzyć parze dużo miłości!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?