Julia Wieniawa Egipt
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa zachwyca nowym lookiem na wakacjach z Nikodemem Rozbickim!

Zakochani odpoczywają w Egipcie!

Paulina Filipowicz 26 marca 2021 19:31
Julia Wieniawa Egipt
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to w ostatnich miesiącach najpopularniejsza para młodego pokolenia. Zakochani chętnie zamieszczają swoje romantyczne zdjęcia z wyjątkowych wieczorów, wspólnych projektów, a także z bajkowych wakacji. Aktorzy w ostatnich miesiącach odwiedzili już wspólnie Zanzibar, polskie góry, a teraz nadszedł czas na kolejny egzotyczny kierunek. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przebywają właśnie na urlopie w gorącym Egipcie. Na fotografiach z wyjazdu widać również ostatnią metamorfozę Julii!

Julia Wieniawa zachwyca nowym lookiem na wakacjach z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa! Młoda aktorka i influencerka zaledwie pół roku temu pokazała światu swoją autorską markę kosmetyczną Jusee, która szybko podbija polski rynek beauty, a kilka miesięcy temu wystartowała z kolejnym projektem - marką Lemiss. Aktorka rozwija w dalszym ciągu swoje portfolio aktorskie, a także realizuje się jako wokalistka. Zaledwie kilka dni temu premierę miała jej nowa piosenka, którą nagrała z Maciejem Musiałowskim.

Julia ułożyła sobie również swoje życie prywatne i od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z aktorek Nikodemem Rozbickim.Para przebywa obecnie na egzotycznych wakacjach w Egipcie, a Julia postanowiła podzielić się z fanami relacją z podróży.

Tymczasem pozdrawiamy z krótkich wczasów. Nasz pierwszy raz tutaj, miło wreszcie zobaczyć to, o czym tylko czytaliśmy w szkole w książce od historii. Pogoda też sprzyja… fajnie. Wysyłamy trochę słońca – napisała Julia pod serią zdjęć z Egiptu.

Gwiazda podczas wyjazdu stawia na dziewczęcy i naturalny look, który jest zawsze na czasie. Teraz, podobnie jak wiele innych gwiazd postanowiła lekko zmienić fryzurę w modny sposób - skróciła i lekko wycieniowała włosy. Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Julia Wieniawa w Egipcie
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa w Egipcie
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa w Egipcie
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…