EN_01409222_0070, Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska zostaną rodzicami?
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

75-letni miliarder Józef Wojciechowski i jego ukochana świętują pierwsze urodziny syna!

Patrycja Tuchlińska zamieściła serię uroczych zdjęć

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2022 14:04
EN_01409222_0070, Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska zostaną rodzicami?
Fot. TRICOLORS/East News

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski rok temu zostali rodzicami. Teraz natomiast miliarder i jego młodsza o prawie 50 lat ukochana świętowali pierwsze urodziny maleństwa! Na ogół unikają ujawniania szczegółów ich wspólnego życia, jednak tym razem 26-latka postanowiła podzielić się serią ujęć z tego wyjątkowego dnia. „Czy można być bardziej szczęśliwym?", czytamy pod zdjęciami młodej mamy. Synek pary rośnie jak na drożdżach!

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski świętują pierwsze urodziny synka!

Józef Wojciechowski, szef holdingu budowlanego JW Construction i jego 26-letnia ukochana od czterech lat tworzą szczęśliwy związek. W 2021 roku zostali rodzicami i rozpoczęli nowy, wspaniały rozdział w swoim życiu.

Pierwsze informacje o tym, że jeden z najbogatszych Polaków zostanie tatą, pojawiły się dopiero na miesiąc przed porodem. Para bardzo długo nie komentowała tych doniesień, lecz ostatecznie zrobiono wyjątek. Na Instagramie Patrycji Tuchlińskiej pojawiły się wówczas zdjęcia, na których fani mogli dostrzec przystrojoną na niebiesko posiadłość. Ozdoby sugerowały, że na świecie pojawi się synek pary.

W końcu ukochana miliardera zamieściła w sieci urocze zdjęcie z maleństwem. Widać, że Patrycja Tuchlińska jest szczęśliwa w roli mamy. Na ujęciach ogromną miłością patrzy na swojego synka. „Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka”, napisała ukochana miliardera.

Teraz 26-latka pochwaliła się zdjęciem z pierwszych urodzin maluszka. Szczęśliwa mama zapozowała na tle pięknej willi ozdobionej balonami z rocznym synkiem w ramionach. Para chroni prywatność dziecka i nie pokazuje jego twarzy.

Nasze pierwsze urodziny! To był bardzo intensywny rok. Uszczypnijcie mnie! Czy można być bardziej szczęśliwym? Uprzedzam pytania: Tatuś robił zdjęcie", napisała dumna Patrycja Tuchlińska. 

Czytaj także: Dziecko było spełnieniem ich marzeń. Poznajcie historię miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa 

Związek Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej

Relacja pary wzbudza ogromne emocje. Chodzi różnicę wieku, która dzieli zakochanych. Oni udowadniają, że prawdziwa miłość może przyjść do nas w każdym momencie. Nie skupiają się na opiniach innych, ale budują swoją przyszłość. Po raz pierwszy zakochani pojawili się na publicznie w 2018 roku na otwarciu Hotelu Varsovia - Apartamenty Kasprzaka.

Kim jest Patrycja Tuchlińska? Wybranka jednego z najbogatszych Polaków jest absolwentką inżynierii mechanicznej, którą studiowała na Politechnice Wrocławskiej. Piękna modelka dzieli się z fanami niesamowitymi kadrami z podróży, zachwyca stylizacjami i urodą. Chociaż często uchyla rąbka tajemnicy, to na próżno szukać na jej Instagramie zdjęć z ukochanym. Para nie wypowiada się także na temat swojej relacji.

Józefowi Wojciechowskiemu i Patrycji Tuchlińskiej serdecznie gratulujemy, a ich synkowi życzymy wszystkiego co najlepsze!  

Zobacz też: Dzieli ich 17 lat, łączy miłość. Oto niezwykła historia Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

Jozef Wojciechowski, Patrycja Tuchlinska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

TAGI #ciąża

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.