EN_01409222_0070, Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska zostaną rodzicami?
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

74-letni miliarder Józef Wojciechowski został ojcem!

Patrycja Tuchlińska zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2021 10:54
EN_01409222_0070, Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska zostaną rodzicami?
Fot. TRICOLORS/East News

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski zostali rodzicami. Miliarder doczekał się synka. Jego młodsza o prawie 50 lat ukochana właśnie podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem maleństwa.

Patrycja Tuchlińska urodziła. Józef Wojciechowski został tatą

Józef Wojciechowski, szef holdingu budowlanego JW Construction i jego 26-letnia ukochana od czterech lat tworzą szczęśliwy związek. Teraz zostali rodzicami i rozpoczynają nowy, wspaniały rozdział w swoim życiu.

Pierwsze informacje o tym, że jeden z najbogatszych Polaków zostanie tatą pojawiły się w lipcu. Para do niedawna nie komentowała tych doniesień. Ostatnio zrobiono wyjątek. Na Instagramie Patrycji Tuchlińskiej pojawiły się zdjęcia, na których fani mogli dostrzec przystrojoną na niebiesko posiadłość. Ozdoby sugerowały, że na świecie pojawi się synek pary.

Teraz ukochana miliardera zamieściła w sieci urocze zdjęcie z maleństwem. Widać, że Patrycja Tuchlińska jest szczęśliwa. Z ogromną miłością patrzy na swojego synka. 

„Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka ❤️🥺 ”, napisała ukochana miliardera.

Zobacz też: Miliarder Józef Wojciechowski zostanie tatą? Jego o 50 lat młodsza partnerka jest w ciąży?

Związek Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej

Relacja pary wzbudza ogromne emocje. Chodzi różnicę wieku, która dzieli zakochanych. Oni udowadniają, że prawdziwa miłość może przyjść do nas w każdym momencie. Nie skupiają się na opiniach innych, ale budują swoją przyszłość. Po raz pierwszy zakochani pojawili się na publicznie w 2018 roku na otwarciu Hotelu Varsovia - Apartamenty Kasprzaka.

Kim jest Patrycja Tuchlińska? Wybranka jednego z najbogatszych Polaków jest absolwentką inżynierii mechanicznej, którą studiowała na Politechnice Wrocławskiej. Piękna modelka dzieli się z fanami niesamowitymi kadrami z podróży, zachwyca stylizacjami i urodą. Chociaż często uchyla rąbka tajemnicy, to na próżno szukać na jej Instagramie zdjęć z ukochanym. Para nie wypowiada się także na temat swojej relacji.

Józefowi Wojciechowskiemu i Patrycji Tuchlińskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia! 

Jozef Wojciechowski, Patrycja Tuchlinska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

TAGI #ciąża

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.