Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Racewicz z synem w identycznych fryzurach. Jak wygląda dziś jedenastoletni Igor?

Dziennikarka podzieliła się z fanami fotografią w social mediach

Gabriela Czernecka 21 stycznia 2021 16:49
Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska

Nowy rok, czas na zmiany. Joanna Racewicz wraz z synem zgodnie z tym powiedzeniem postanowili postawić na spektakularne metamorfozy. Dziennikarka i jej jedenastoletni Igor wybrali się do fryzjera. Wspólnie pod okiem eksperta zafundowali sobie zmianę wyglądu, a fani piszą wprost, że wyglądają jak dwie krople wody!

Joanna Racewicz z synem w identycznych fryzurach

Każde zdjęcie, na którym Joanna Racewicz pozuje z ukochanym synem cieszy się ogromną popularnością. Nie bez powodu, w końcu jedenastoletni Igor rośnie jak na drożdżach i jest oczkiem w głowie swojej mamy. „Zupełnie sobie nie wyobrażam, co by było, gdyby nie on. Syn jest dla mnie jak potężna bateria życiowa. Przeprowadził mnie przez rubikon”, wyjaśniła w wywiadzie dla Pani. Życiowe doświadczenia szybko ukształtowały chłopca. Jest odpowiedzialny, dojrzały i wrażliwy. Na każdym kroku stara się uczyć mamę optymizmu.

„Skarb Szczęście Miłość Dzień dobry #tocowzyciunajwazniejsze #syn #synlepszynizmarzenie #dziecko #albo #czyste #albo #szczesliwe #kocham #bez #granic – napisała Joanna”, pisała pod jednym ze zdjęć dziennikarka.  Ech, kolory …. Syn lepszy niż marzenie”, podpisała drugie.

Niedawno sławna mama i jej syn spędzili 2 tygodnie we wrześniu podróżując po Ameryce Północnej. Joannie Racewicz i Igorowi Janeczko udało się zwiedzić Nowy Jork, wodospad Niagara czy piękne plaże Miami, na których dwójka nabierała opalenizny. Dziennikarka regularnie dzieliła się z internautami zdjęciami z wakacji. Teraz po powrocie do kraju oboje postanowili z impetem zacząć nowy rok.

Dziennikarka zdecydowała się na zmianę wizerunku. Wraz z synem udała się do jednego z najlepszych fryzjerów w kraju, by zmienić fryzurę. Zdecydowała się na ostre cięcie i odświeżyła kolor. Okazuje się, że na metamorfozę odważył się także syn Joanny Racewicz, Igor. Ich wspólne zdjęcie robi już furorę w sieci!

„Jeśli myślą Państwo, że podobieństwo jest przypadkowe – są Państwo w błędzie. Coś w tym jest, że ludzie upodabniają się do siebie, jeśli uwielbiają się jakniewiemco. I maseczki nie przeszkodzą, żeby nie było wątpliwości, że się uśmiechają”, napisała pod wspólnym zdjęciem na Instagramie.

 Fani są pod wrażeniem ich metamorfozy i piszą wprost, że wyglądają jak dwie krople wody! Pasuje im nowy look?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.