Z ŻYCIA GWIAZD

„Syn lepszy niż marzenie”. Joanna Racewicz pokazała ukochanego syna, Igora!

Podobny do sławnej mamy?

Weronika Kostyra 30 lipca 2018 12:25
Joanna Racewicz z synem
Fot. Instagram @joannaracewicz

Dziennikarka Joanna Racewicz wielokrotnie podkreślała, że po tragicznej śmierci męża, to syn stał się mężczyzną jej życia. To on pomógł jej przetrwać najcięższe momenty. Dziesięcioletni Igor okazał mamie siłę i wsparcie. Dziennikarka ma bardzo bliską więź z synem. Niedawno dumna mama opublikowała urocze zdjęcie Igora, pierwszy raz pokazując z bliska jego twarz.

Syn Joanny Racewicz, Igor

Ukochany mąż dziennikarki, porucznik BOR Paweł Janeczek, zginął w katastrofie pod Smoleńskiem ponad osiem lat temu. Igor stracił ojca, gdy miał zaledwie dwa latka, natomiast Joannę Racewicz ogarnęła rozpacz. „Zupełnie sobie nie wyobrażam, co by było, gdyby nie on. Syn jest dla mnie jak potężna bateria życiowa. Przeprowadził mnie przez rubikon”, wyjaśniła w wywiadzie dla Pani. Życiowe doświadczenia szybko ukształtowały chłopca. Jest odpowiedzialny, dojrzały i wrażliwy. Na każdym kroku stara się uczyć mamę optymizmu.

Teraz, kiedy Joanna Racewicz uporała się z traumą, całą uwagę poświęca ukochanemu synowi. Łączy ją z nim wyjątkowa więź, dlatego najnowszą fotografię syna podpisała: „Skarb, Szczęście, Miłość, Dzień dobry, #tocowzyciunajwazniejsze #syn #synlepszynizmarzenie #dziecko #albo #czyste #albo #szczesliwe #kocham #bez #granic”. 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!