Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz odpowiada Jackowi Kurskiemu! Ujawniła prawdę o chorobie męża

Jej słowa nie pozostawiają złudzeń...

Konrad Szczęsny 6 grudnia 2020 14:04
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

W trakcie sobotniego finału „The Voice of Poland 11” prezes TVP Jacek Kurski nieoczekiwanie zabrał głos w sprawie stanu zdrowia Rinkego Rooyensa. Z jego słów wynikało, że stan męża Joanny Przetakiewicz wciąż może być poważny. Głos w sprawie zabrała więc sama projektantka, która ujawniła prawdę na ten temat. Co dolegało producentowi?

Jacek Kurski o stanie zdrowia Rinke Rooyensa w The Voice of Poland

Tuż przed ogłoszeniem werdyktu widzów 11. edycji „The Voice of Poland” Jacek Kurski ze sceny podziękował producentom programu – firmie RochStar, w tym Rinkemu Rooyensowi. Odniósł się przy tym do jego stanu zdrowia.

„Dziękuję firmie produkującej, a w szczególności pozdrawiam Rinke Rooyensa, który swoją walkę na dużo ważniejszym froncie prowadzi i wygrywa. Jesteśmy Rinke z tobą”, zapewnił prezes TVP.

„Bardzo cię pozdrawiamy”, dodał prowadzący show Tomasz Kammel. Słowa te wywołały dosyć duże poruszenie. Wynikało z nich, że producent nadal zmaga się z poważną chorobą. Głos w sprawie zabrała jego żona i ujawniła całą prawdę!

Joanna Przetakiewicz odpowiedziała Jackowi Kurskiemu. Na co chorował Rinke Rooyens?

Po emisji odcinka „The Voice of Poland” w sieci ruszyła lawina spekulacji. Internauci snuli w komentarzach domysły na temat tego, co dolega Rinkemu Rooyensowi. Pojawiały się głosy, że mężczyzna zmaga się z zakażeniem koronawirusem! W końcu z plotkami postanowiła rozprawić się sama Joanna Przetakiewicz.

Podkreśliła, że jej mąż nie walczy obecnie z żadną aktywną chorobą, zaś jego stan zdrowia jest stabilny.

„To nie jest żaden koronawirus, tylko te same sprawy, które dzisiaj już są w zasadzie nieaktualne. Nic się nie dzieje. Rinke nie walczy z żadną chorobą aktywną”, zapewniła projektantka.

Dodała, że z uwagi na walkę, którą niedawno stoczył, producent musi o siebie dbać. Tym bardziej, że COVID-19 atakuje przede wszystkim płuca, które u Rinkego Rooyensa były zainfekowane.

„Rinke chorował ponad miesiąc na ostre zapalenie płuc. Dziś rzeczywiście o siebie mocno dba ze względu na koronawirusa, który przecież atakuje płuca. Teraz musi być potrójnie ostrożny”, podkreśliła Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz o chorobie Rinkego Rooyensa w VIVIE!

Dyrektor kreatywna marki La Mania po raz pierwszy ujawniła osobisty dramat, przez który przechodziła wraz z mężem w lutym tego roku, w intymnej rozmowie z Katarzyną Przybyszewską-Ortonowską na łamach „VIVY!”. Zdradziła, że gdy stała przy łóżku cierpiącego na ostre zapalenie płuc ukochanego podjęła decyzję, że chce spędzić z nim resztę życia i sformalizować związek. Poprosiła również w tym trudnym czasie o obecność i wsparcie swojego teścia, na co dzień mieszkającego z Niderlandach.

„Gdy zobaczył syna, powiedział, tego nigdy nie zapomnę, że Rinke jest jak „tonący ptak”, że już nic do niego nie dociera… Patrzyłam na niego. Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy. Czy naprawdę mogłabym go stracić? Czy trzeba strachu, by przewartościować życie, dostrzec, co naprawdę jest ważne?”, pytała retorycznie.  

Rinke Rooyens przeszedł w lutym tego roku ostre zapalenie płuc:

Rinke Rooyens, 26.09.2019
Fot. FOT. LUKASZ KACZANOWSKI/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Stan jego zdrowia w sobotnim odcinku „The Voice of Poland” skomentował prezes TVP Jacek Kurski:

Jacek Kurski, 08.10.2019 r.
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.