Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kulig odrzuciła propozycję udziału w hollywoodzkiej produkcji! Wiemy dlaczego...

Powód jest bardzo wzruszający!

Ida Marszałek 4 marca 2020 16:35
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Kulig może się obecnie poszczycić ogromną sławą poza granicami naszego kraju. Cudowna kreacja Zuli w nominowanej do Oscara Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego wzbudziła zachwyt wielu zagranicznych krytyków oraz twórców filmowych. Okładka francuskiego Elle oraz jedna z głównych ról w serialu The Eddy znakomitego hollywoodzkiego reżysera Damiena Chazelle'a dla Netflixa tylko to potwierdzają. Jakie będą następne projekty zjawiskowej polki?

Joanna Kulig następne role

Niedawno aktorka pojawiła się na ogłoszeniu nominacji do Polskich Nagród Filmowych Orły 2020 i w wywiadzie zdradziła nam, że zamieszanie związane z Oscarami, narodzinami synka Jana oraz serialem The Eddy nie pozwoliło jej zajrzeć do licznych propozycji, które w ostatnim przychodziły do niej z Polski, ale także z Francji oraz Stanów Zjednoczonych. Dopiero po zakończeniu zdjęć do serialu Netflixa miała okazję na spokojnie zastanowić się nad swoją przyszłą karierą. 

Joanna Kulig przez długi czas mieszkała w Los Angeles i właśnie tam urodziła swoje pierwsze dziecko. W USA nie czuła się jednak swobodnie. Jak wyznała w wywiadzie dla Vogue'a, wszystko było tam sztuczne i przypominało jej kruchą scenografię filmową. Aktorka wkrótce po narodzinach Jana wróciła do Polski i właśnie tutaj postanowiła spędzić swój urlop macierzyński. Jednak szybko musiała stawić się na planie serialu The Eddy w Paryżu. Niedawno aktorka odwiedziła Berlin, gdzie na festiwalu filmowym odbyła się premiera oczekiwanej produkcji Netflixa. Jakie są kolejne plany gwiazdy?

Joanna Kulig odrzuciła rolę w Hollywood

Niedawno aktorka udzieliła wywiadu portalowi Pudelek, w którym wyznała, że jedna z atrakcyjniejszych propozycji współpracy przyszła do niej z samego... Hollywood! Joanna Kulig odrzuciła jednak tę ofertę. Wielu osobom jej decyzja może się wydawać zaskakująca, ale gwiazda miała ku niej bardzo ważny powód. Zamiast wystąpić w dużej amerykańskiej produkcji wolała spędzać więcej czasu z synkiem! Przyjęła więc tę propozycję, która dawała jej taką możliwość. Aktorka zdecydowała się na rolę we francuskim filmie Kompromat, którego produkcja ma ruszyć w listopadzie. 

Nas decyzja Joanny Kulig wcale nie dziwi. W końcu jak powiedziała nam w wywiadzie aktorka, 70 procent czasu ma zarezerwowane dla swojego Jana. Uważamy, że to w jaki sposób Joanna Kulig dba o relację z synkiem jest naprawdę wzruszające. Nie możemy się również doczekać jej kolejnych występów na ekranie! 

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.