Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Kulig po raz pierwszy o ciąży i swoim małżeństwie!

„To jedno z moich największych pragnień”

Monika Katarzyna Krupska 9 listopada 2018 14:00

Joanna Kulig właśnie przeżywa najgorętszy okres w swoim życiu. 36-latka wypadła świetnie w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego, jak i okazało się, że jest w ciąży! Zdaniem amerykańskiego portalu The Playlist Kulig ma szansę na Oscara w 2019 roku. Nagroda z pewnością otworzyłaby wiele drzwi aktorce, ale czy macierzyństwo nie pokrzyżuje jej planów? 

Joanna Kulig o macierzyństwie

Joanna Kulig od dziewięciu lat jest żoną Macieja Bochniaka. Para nie komentuje swojego życia prywatnego. Trudno jest szukać ich wspólnych zdjęć ze ścianek. Małżeństwo lada moment po raz pierwszy zostanie rodzicami. Kulig, która jest obecnie jedną z najbardziej popularnych aktorek, zarówno w Polsce jak i za granicą zrobiła właśnie wyjątek i udzieliła wywiadu Elle. 36-latka opowiedziała o relacji z mężem oraz o ciąży. Czy Joanna Kulig planowała zostać mamą? 

„On jest organizatorem. Mam poczucie, że to on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że teraz są takie fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje, i upierze. U nas wygląda to tak, że jak ktoś ma akurat czas, to gotuje, pierze, sprząta. W tej kwestii mamy w domu równouprawnienie. Myślę, że wynika to z tego, że świetnie się dogadujemy, często uzupełniamy, ale też jesteśmy trochę niezależni od siebie”, powiedziała Joanna Kulig. 

Dodała, że nigdy nie miała wątpliwości, że Maciej jest tym jedynym. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu. Nie żałuje decyzji. „Wszyscy się dziwili, że tak wcześnie się pobraliśmy. Ale ja byłam pewna od początku. Zdecydowaliśmy się na ślub, bo to dla nas ważny rytuał. Wierzę, że jeśli komuś wyznajesz miłość przy ważnych dla ciebie osobach, to do czegoś to zobowiązuje. Łatwiej znieść kryzysy”, skomentowała. 

Dodała, że bardzo cieszy się z błogosławionego stanu, jednak rozumie inne kobiety, które nie planują posiadania potomstwa. „To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada”, zakończyła. 

Aktorka nie zdradziła, kiedy pierwsze dziecko pary pojawi się na świecie. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Jak myślicie Joanna urodzi chłopca, a może dziewczynkę?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.