Ale uwagę zwrócił jeszcze jeden szczegół. Fani modelki są poruszeni

Konrad Szczęsny 12 sierpnia 2019 17:03

To wideo rozczuliło fanów prowadzącej Top model! Joanna Krupa zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym leży na łóżku z mocno wyeksponowanym brzuszkiem ciążowym. Jednak to, co zwróciło szczególną uwagę sympatyków modelki to fakt, że za pomocą specjalnych słuchawek... puszczała swojemu nienarodzonemu dziecku muzykę!

Joanna Krupa puszcza nagrania swojemu nienarodzonemu dziecku

Widać, że ciąża służy Joannie Krupy. Gwiazda TVN nie zwalnia tempa i wciąż intensywnie pracuje, m.in. na planach kampanii reklamowych czy programu Top model. Każdą wolną chwilę stara się jednak poświęcać na odpoczynek i regenerację. Modelka dba o siebie, jedząc zbilansowane posiłki i wykonując proste ćwiczenia dla zachowania kondycji. Ma także jeszcze jeden zwyczaj, który zrozumie każda mama!

Na nagraniu, które zamieściła w swoich mediach społecznościowych widać, jak leży na łóżku z telefonem w dłoni, obok niej znajduje się laptop z podłączonymi do niego zielonymi słuchawkami. Ich końce umieszczone zostały na brzuszku celebrytki.

„Takie stały się moje niedziele! Mama grająca w pasjansa na swoim telefonie podczas odtwarzania muzyki dla dziecka i nazywana przez męża #teletubby”, czytamy w podpisie pod wideo.

Oczywiście fani nie szczędzą Joannie Krupie ciepłych słów i podkreślają, że będzie wspaniałą matką i taki zwyczaj dobrze wróży. Wiele matek wierzy bowiem, że puszczanie muzyki dziecku wpływa na nie relaksująco i stymuluje jego właściwy rozwój. Wideo nagrał mąż modelki, Douglas Nunes. Część komentujących zastanawia się, jaką muzykę puszcza ona nienarodzonemu dziecku. Wśród typów pojawił się m.in... Fryderyk Chopin!

Ciąża Joanny Krupy: termin porodu

Zgodnie z podpisem, który widnieje pod filmikiem wiemy, że prowadząca Top model jest w 27. tygodniu ciąży, więc jest to koniec drugiego a początek trzeciego trymestru. Joanna Krupa urodzi najprawdopodobniej na początku listopada tego roku.

Jej zdjęcia z okazałym ciążowym brzuszkiem możesz zobaczyć w galerii  

1/5
Joanna Krupa w ciąży, Ciąża Joanny Krupy
Copyright @Instagram @joannakrupa
1/5

Tak Joanna Krupa prezentowała się w 26. tygodniu ciąży.

2/5
Joanna Krupa w ciąży, Ciąża Joanny Krupy
Copyright @Instagram @joannakrupa
2/5

To zdjęcie Joanna Krupa zamieściła w mediach społecznościowych, gdy była w 25. miesiącu ciąży.

3/5
Joanna Krupa w ciąży, Ciąża Joanny Krupy
Copyright @Instagram @joannakrupa
3/5

Ta fotografia Joanny Krupy również została wykonana, gdy modelka była w 25. tygodniu ciąży.

4/5
Joanna Krupa w ciąży, Ciąża Joanny Krupy
Copyright @Instagram @joannakrupa
4/5

Tak natomiast brzuszek Joanny Krupy prezentował się w 24. tygodniu ciąży.

5/5
Joanna Krupa w ciąży, Ciąża Joanny Krupy
Copyright @Instagram @joannakrupa
5/5

Tak Joanna Krupa wygląda obecnie, w 27. tygodniu (szóstym miesiącu) ciąży. Brzuszek modelki jest naprawdę okazały!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.