Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa przyleciała z córeczką do Polski! Ma specjalną misję...

Najnowsze zdjęcie z ośmiomiesięczną Ashą rozczula

Rafał Kowalski 3 lipca 2020 07:02
Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Osiem miesięcy temu Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą. Modelka nigdy nie ukrywała, że taka rola to jej największe marzenie. Dziś każdego dnia blond włosa gwiazda stara się uszczęśliwić małą Ashę. Nawet w Polsce, gdzie przecież większość czasu ulubienica widzów TVN spędza na planie Top Model. Znamy najnowsze plany opiekuńczej mamy.

Joanna Krupa o córce. Co pokaże jej w Polsce?

Córka Asi Krupy i Douglasa Nunesa nigdy wcześniej nie była w kraju swoich dziadków. I choć dziewczynka niewiele zapamięta z tego wyjazdu, to jej mama postara się, by nagrać wiele wspomnień. „Asia kocha Polskę i chce tą miłością zarazić Ashę. Rok temu zwiedzała nasz kraj z mężem Douglasem”, przypomina informator Faktu.

41-letnia mama Ashy już obmyśliła plan, gdzie zabierze pociechę, gdy tylko będzie miała przerwę w nagraniach hitowego show TVN. „Na pewno wybiorą się z córeczką do Krakowa i nad Bałtyk, bo te miejsca są jej sercu szczególnie bliskie”, opowiada źródło dziennika i dodaje, że stęskniona za Polską Joanna także chce spełnić jedno ze swoich marzeń. „W końcu naje się pierogów, bo one nigdzie jej tak nie smakują jak u nas”, czytamy w Fakcie.

Jesteśmy przekonani, że gdy modelce uda się wziąć kilka wolnych dni, to na pewno zobaczymy w sieci relację z pobytu na północy i południu Polski. A na razie uwadze polecamy najnowsze zdjęcie małej Ashy, której – wnioskujemy po minie – chyba podoba się pobyt z naszym kraju. Prawda, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa, córka Asha
Fot. Instagram Joanny Krupy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.