Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa przyleciała z córeczką do Polski! Ma specjalną misję...

Najnowsze zdjęcie z ośmiomiesięczną Ashą rozczula

Rafał Kowalski 3 lipca 2020 07:02
Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Osiem miesięcy temu Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą. Modelka nigdy nie ukrywała, że taka rola to jej największe marzenie. Dziś każdego dnia blond włosa gwiazda stara się uszczęśliwić małą Ashę. Nawet w Polsce, gdzie przecież większość czasu ulubienica widzów TVN spędza na planie Top Model. Znamy najnowsze plany opiekuńczej mamy.

Joanna Krupa o córce. Co pokaże jej w Polsce?

Córka Asi Krupy i Douglasa Nunesa nigdy wcześniej nie była w kraju swoich dziadków. I choć dziewczynka niewiele zapamięta z tego wyjazdu, to jej mama postara się, by nagrać wiele wspomnień. „Asia kocha Polskę i chce tą miłością zarazić Ashę. Rok temu zwiedzała nasz kraj z mężem Douglasem”, przypomina informator Faktu.

41-letnia mama Ashy już obmyśliła plan, gdzie zabierze pociechę, gdy tylko będzie miała przerwę w nagraniach hitowego show TVN. „Na pewno wybiorą się z córeczką do Krakowa i nad Bałtyk, bo te miejsca są jej sercu szczególnie bliskie”, opowiada źródło dziennika i dodaje, że stęskniona za Polską Joanna także chce spełnić jedno ze swoich marzeń. „W końcu naje się pierogów, bo one nigdzie jej tak nie smakują jak u nas”, czytamy w Fakcie.

Jesteśmy przekonani, że gdy modelce uda się wziąć kilka wolnych dni, to na pewno zobaczymy w sieci relację z pobytu na północy i południu Polski. A na razie uwadze polecamy najnowsze zdjęcie małej Ashy, której – wnioskujemy po minie – chyba podoba się pobyt z naszym kraju. Prawda, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa, córka Asha
Fot. Instagram Joanny Krupy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.