Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa podzieliła się wzruszającym nagraniem z córką! Asha stawia już pierwsze kroki

Dziewczynka skradła serca internautów...

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2020 15:00
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W listopadzie zeszłego roku Joanna Krupa i Douglas Nunes powitali na świecie przepiękną córeczkę. Odkąd urodziła się Asha, modelka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi chwilami z pociechą. Tym razem opublikowała na Instagramie wzruszające nagranie, na którym Asha stawia pierwsze kroki. Dziewczynka skradła serca internautów!

Joanna Krupa opublikowała nagranie, na którym Asha stawia pierwsze kroki

„Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem”, mówiła modelka w jednym z wywiadów VIVY!. Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu latem 2018 roku. W listopadzie następnego roku na świat przyszła ich córeczka, Asha. 

Narodziny córki odmieniły jej życie. Jak tylko pojawiła się na świecie, Asha stała się jej oczkiem w głowie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post modelka przyznała jednak, że nie żałuje odłożenia macierzyństwa w czasie. „Jest kochanym dzieckiem, bardzo mądra, pozytywna dziewczynka. Miłość mojego życia. (…) Cieszę się, że czekałam troszkę z macierzyństwem, osiągnęłam to, co chciałam, zrobiłam, co chciałam i teraz wiem, że nawet czy byłaby praca czy nie, to moja córeczka jest najważniejsza”, podkreśliła Joanna Krupa. 

Gwiazda nie ukrywa swej radości oraz dumy z córeczki. Chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Tym razem Joanna Krupa opublikowała wzruszające nagranie, na którym Asha stawia swoje pierwsze kroki. Dziewczynka momentalnie skradła serca polskich internautów. „Asha i jej nowy przyjaciel Rovee biegną razem podbijać świat”, podpisała nagranie modelka.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.