Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa podzieliła się wzruszającym nagraniem z córką! Asha stawia już pierwsze kroki

Dziewczynka skradła serca internautów...

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2020 15:00
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W listopadzie zeszłego roku Joanna Krupa i Douglas Nunes powitali na świecie przepiękną córeczkę. Odkąd urodziła się Asha, modelka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi chwilami z pociechą. Tym razem opublikowała na Instagramie wzruszające nagranie, na którym Asha stawia pierwsze kroki. Dziewczynka skradła serca internautów!

Joanna Krupa opublikowała nagranie, na którym Asha stawia pierwsze kroki

„Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem”, mówiła modelka w jednym z wywiadów VIVY!. Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu latem 2018 roku. W listopadzie następnego roku na świat przyszła ich córeczka, Asha. 

Narodziny córki odmieniły jej życie. Jak tylko pojawiła się na świecie, Asha stała się jej oczkiem w głowie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post modelka przyznała jednak, że nie żałuje odłożenia macierzyństwa w czasie. „Jest kochanym dzieckiem, bardzo mądra, pozytywna dziewczynka. Miłość mojego życia. (…) Cieszę się, że czekałam troszkę z macierzyństwem, osiągnęłam to, co chciałam, zrobiłam, co chciałam i teraz wiem, że nawet czy byłaby praca czy nie, to moja córeczka jest najważniejsza”, podkreśliła Joanna Krupa. 

Gwiazda nie ukrywa swej radości oraz dumy z córeczki. Chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Tym razem Joanna Krupa opublikowała wzruszające nagranie, na którym Asha stawia swoje pierwsze kroki. Dziewczynka momentalnie skradła serca polskich internautów. „Asha i jej nowy przyjaciel Rovee biegną razem podbijać świat”, podpisała nagranie modelka.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.