Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat Joanny Krupy. Modelka uważa, że zbrzydła w ciąży!

„Moja córka zabiera mi urodę”, mówi

Konrad Szczęsny 24 października 2019 16:44
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą. Obecnie Joanna Krupa jest w 36. tygodniu ciąży. Za kilka dni  urodzi córeczkę, której wraz z mężem, Douglasem Nunesem, nadadzą imiona Sofia Grace. Jednak jurorka Top model przyznała, że ciąża jest dla niej trudnym okresem. Modelka nie tylko obawia się porodu, lecz także twierdzi, że dziecko... zabiera jej urodę!

Joanna Krupa zbrzydła w ciąży?

Fani przyzwyczaili się do tego, że Joanna Krupa na bieżąco relacjonuje ciążę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niemal każdego dnia zamieszcza zdjęcia oraz filmiki, na których często pozuje w wersji saute, bez makijażu i w pidżamie. Część obserwujących jej profile nie szczędzi modelce przy tej okazji złośliwości  w komentarzach i twierdzą, że stan błogosławiony nie do końca służy 40-latce. Mimo że jeszcze niedawno zapewniała, że nic sobie z tego nie robi i „wie, że jest seksowna”, teraz prowadząca Top model najwyraźniej zmieniła zdanie. W najnowszym wywiadzie przyznała, że wierzy w przesąd, że córka odbiera jej urodę.

„Boję się tego labour (poród - przy. red), ale już jestem gotowa. To jest prawda, że dziewczynka odbiera matce piękność, moja ukochana i wyczekiwana córeczka zabiera mi urodę, bo mój organizm zaczął zatrzymywać wodę, pojawiły się jakieś pryszczyki, jestem bardzo opuchnięta, ale na szczęście wytrzymałam do samego końca”, stwierdziła Joanna Krupa w rozmowie z serwisem Pudelek. 

Joanna Krupa o naturalnym porodzie

W wywiadzie dla dwutygodnika VIVA!, udzielonym we wrześniu 2019 roku modelka zdradziła, że planuje urodzić córkę metodą naturalną. Zdaje sobie jednak sprawę, że pewnych spraw nie da się do końca przewidzieć. Nie wie również czy na jakiś czas po porodzie wycofa się z życia publicznego i przerwie tym samym karierę.

„Trudno mi powiedzieć, dlatego że termin porodu wypada na początku listopada (...). Później mam finał „Top Model” i być może od razu, po trzech tygodniach, będę musiała polecieć do pracy. Nie zrobiłam planów: „Dobra, teraz biorę trzy albo sześć miesięcy urlopu od pracy”. Tak naprawdę wcale nie chciałabym zmieniać trybu mojego życia. Myślę, że dziecko może ze mną wszędzie jeździć, ale też trudno opowiadać o konkretach, bo przecież jeszcze nie ma tego dziecka na świecie”, stwierdziła modelka w rozmowie z Beatą Nowicką.

Trzymamy kciuki, aby poród Joanny Krupy przebiegł bez żadnych problemów  

Joanna Krupa termin porodu ma wyznaczony na początek listopada:

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes, niebawem powitają na świecie córeczkę:

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.