O TYM SIĘ MÓWI

Jessica Mercedes została oszukana! Robotnicy zniszczyli jej mieszkanie

„Wydałam oszczędności życia”

Monika Katarzyna Krupska 21 listopada 2018 09:58
Jessica Mercedes
Fot. Instagram @jemerced

Wiosną ubiegłego roku Jessica Mercedes kupiła dwupoziomowy apartament w Warszawie. Blogerka nie zdecydowała się na wtórny zakup, a 140 metrów kwadratowych kupiła w stanie surowym. 25-latka zatrudniła fachowców, którzy mieli wyremontować jej cztery ściany. Niestety, po ponad 1,5 roku od rozpoczęcia prac, te wciąż są w toku i końca ich nie widać… 

Jessica Mercedes ma problemy z mieszkaniem 

Jessica Mercedes podczas remontu mieszkania nie zrezygnowała z pracy. Blogerka podróżowała po wielu krajach, zostawiając fachowców bez opieki. Ci niepilnowani nie tylko nie przyłożyli się do swojej pracy, ale i zniszczyli Jess mieszkanie! O problemach 25-latka opowiedziała na swoim Instagramie. 

„Ja na zmianę płaczę i się śmieję. Proces urządzania tego mieszkania to jest jakiś horror. Szkoda, że trafiłam na takich ludzi do współpracy (...) To jest tak chamskie, bo ja wydałam oszczędności życia na to mieszkanie. Powiedzcie, co ja mam zrobić?”, pytała fanów.

„Ogólnie chodzi o to, że remont mojego mieszkania trwa już 1,5 roku. Dlaczego? Nie wiem, trafiłam na robotników, projektantkę, którzy wszystkich swoich zadań nie wykonują”, dodała. 

Blogerka pokazała zdjęcie ściany, gdzie od kilku miesięcy powinna stać umywalka. Projektantka przez blisko 7 miesięcy nie wykonała swojej pracy, tak samo jak i fuszerkę zrobili panowie układający płytki.

„Oj tam Pani Jessica nie zauważy, że nam się uszczerbiło. Zróbmy to jej byle jak, przecież jest znowu na wakacjach, to co będziemy się starać! Na złość zniszczyć wszytko, położyć byle jak!”, opowiadała. 

Na końcu, gdy emocje opadły blogerka zapytała fanów, czy pomogą jej w remoncie mieszkania. Mamy nadzieję, że dobre dusze znajdą się i Jess w najbliższym czasie wprowadzi się do swojego apartamentu! 

Zobaczcie wideo, w którym Jessika pokazuje, jak robotnicy „wyremontowali” jej mieszkanie!  

Gwiazdy dla WOŚP: Jessica Mercedes
Fot. Instagram @jemerced

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!