Jessica Mercedes
Fot. Instagram @jemerced
O TYM SIĘ MÓWI

Jessica Mercedes została oszukana! Robotnicy zniszczyli jej mieszkanie

„Wydałam oszczędności życia”

Monika Katarzyna Krupska 21 listopada 2018 09:58
Jessica Mercedes
Fot. Instagram @jemerced

Wiosną ubiegłego roku Jessica Mercedes kupiła dwupoziomowy apartament w Warszawie. Blogerka nie zdecydowała się na wtórny zakup, a 140 metrów kwadratowych kupiła w stanie surowym. 25-latka zatrudniła fachowców, którzy mieli wyremontować jej cztery ściany. Niestety, po ponad 1,5 roku od rozpoczęcia prac, te wciąż są w toku i końca ich nie widać… 

Jessica Mercedes ma problemy z mieszkaniem 

Jessica Mercedes podczas remontu mieszkania nie zrezygnowała z pracy. Blogerka podróżowała po wielu krajach, zostawiając fachowców bez opieki. Ci niepilnowani nie tylko nie przyłożyli się do swojej pracy, ale i zniszczyli Jess mieszkanie! O problemach 25-latka opowiedziała na swoim Instagramie. 

„Ja na zmianę płaczę i się śmieję. Proces urządzania tego mieszkania to jest jakiś horror. Szkoda, że trafiłam na takich ludzi do współpracy (...) To jest tak chamskie, bo ja wydałam oszczędności życia na to mieszkanie. Powiedzcie, co ja mam zrobić?”, pytała fanów.

„Ogólnie chodzi o to, że remont mojego mieszkania trwa już 1,5 roku. Dlaczego? Nie wiem, trafiłam na robotników, projektantkę, którzy wszystkich swoich zadań nie wykonują”, dodała. 

Blogerka pokazała zdjęcie ściany, gdzie od kilku miesięcy powinna stać umywalka. Projektantka przez blisko 7 miesięcy nie wykonała swojej pracy, tak samo jak i fuszerkę zrobili panowie układający płytki.

„Oj tam Pani Jessica nie zauważy, że nam się uszczerbiło. Zróbmy to jej byle jak, przecież jest znowu na wakacjach, to co będziemy się starać! Na złość zniszczyć wszytko, położyć byle jak!”, opowiadała. 

Na końcu, gdy emocje opadły blogerka zapytała fanów, czy pomogą jej w remoncie mieszkania. Mamy nadzieję, że dobre dusze znajdą się i Jess w najbliższym czasie wprowadzi się do swojego apartamentu! 

Zobaczcie wideo, w którym Jessika pokazuje, jak robotnicy „wyremontowali” jej mieszkanie!  

Gwiazdy dla WOŚP: Jessica Mercedes
Fot. Instagram @jemerced

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?