Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przeszli terapię: „Musieliśmy popracować nad sobą”

Czy uda im się zażegnać kryzys w związku?

Olga Figaszewska 11 lutego 2021 16:15
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Uchodzili za jedną najpiękniejszych par zagranicznego show-biznesu. Czy ich związek właśnie przechodzi do historii? Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tworzą zgrany duet. Para planowała wspólną przyszłość i zapewniała o łączącym ich uczuciu. Tymczasem media obiegła informacja o kryzysie w ich związku. W jednym z ostatnich wywiadów wokalistka wyznała, że wraz z ukochanym wybrali się na terapię. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez naprawią swój związek?

Zagraniczne media poinformowały niedawno o napiętych relacjach między Jennifer Lopez i jej ukochanym. Para planowała ślub, ale ze względu na pandemię musieli go przełożyć.

„Może to nie był właściwy moment. Zaczynasz myśleć o tych wszystkich rzeczach, o tym, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas”, podkreślała gwiazda w jednym z ostatnich wywiadów.  Wszystko wskazuje na to, że przez ostatnie spekulacje stanie się to jeszcze bardziej skomplikowane… Podobno Alex Rodriguez miał zdradzić wokalistkę, a jego domniemana kochanka miała wydać specjalne oświadczenie w tej sprawie. Lopez nie skomentowała tych doniesień. 

Chociaż ostatnie wspólne zdjęcie z partnerem Jennifer zamieściła na swoim Instagramie w styczniu, to fani uważają, ze wokalistka próbuje zachować pozory. Dlatego, gdy para po raz pierwszy pojawia się publicznie na finale Super Bowl wszystkie oczy były zwrócone na nich. O kryzysie w ich związku miała świadczyć mowa ciała.

Teraz w wywiadzie przyznała, że podczas pandemii odbyli terapię, by lepiej zadbać o ich związek i zrozumieć swoje potrzeby.

„Musieliśmy popracować nad sobą. Poszliśmy na terapię. Myślę, że bardzo nam to pomogło ”, dodała w rozmowie z Allure.

Wynikało to między innymi z faktu, że sportowiec szybciej i lepiej przyzwyczaił się do nowych warunków w przeciwieństwie do swojej ukochanej.

„Brakuje mi kreatywności i biegania. Ale Alex powiedział: ,,Uwielbiam to. Odpowiada mi przebywanie w domu. Lubię rozmawiać na Zoomie. Uwielbiam wiedzieć, że dzieci tu są i ty tu jesteś”, zwierzała się Jennifer.  

Czy para odniesie się w końcu do krążących w mediach informacji?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?