jennifer lopez i alex rodriguez jednak razem
Fot. Kevin Mazur / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jednak są razem? Co skłoniło ich do naprawienia relacji?

Gdyby nie pandemia koronawirusa byliby już po ślubie

Aleksandra Andrzejak 17 marca 2021 09:57
jennifer lopez i alex rodriguez jednak razem
Fot. Kevin Mazur / Contributor / Getty Images

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieli się pobrać w zeszłym roku. Plany pokrzyżowała im pandemia koronawirusa. W zeszłym tygodniu media obiegła informacja o ich rozstaniu. Okazuje się, że para stara się naprawić relacje. Dlaczego?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieli się pobrać w zeszłym roku. Pokrzyżowane ślubne plany wokalistka komentowała w Radio Andy: „To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy się pobrać w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wówczas: To może się nie wydarzyć. Włochy to najgorsze miejsce na świecie…”.

Narzeczeni zmienili plany i zamierzali pobrać się na Hawajach. Wtedy media obiegła informacja o kryzysie w ich związku, który miał być spowodowany rzekomym romansem Rodrigueza. Kiedy na łamach Page Six pojawiła się informacja o rozstaniu, Jennifer i Alex zaprzeczyli tym informacjom. Wydali oficjalne oświadczenie: „Pracujemy nad niektórymi rzeczami w swoim związku”.

czy jennifer lopez i alex rodriguez sa razem
Fot. Chelsea Guglielmino / Staff / Getty Images

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, styczeń 2019

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez spotkali się na Dominikanie

Jennifer i Alex postanowili się spotkać. On aktualnie przebywa w Miami, gdzie przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu sportowego, ona kręci film na Dominikanie. Jak donosi magazyn People, bejsbolista wybrał się na wyspę, aby zobaczyć się z narzeczoną. Spotkanie podobno przebiegło w wyjątkowo miłej atmosferze. 

czy jennifer i alex sa razem
Fot. Steve Granitz / Contributor / Getty Images

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, styczeń 2019

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jednak są razem?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez swój związek ratują także z myślą o dzieciach. Wieść o nadchodzącym rozstaniu podobno była dla nich szokiem. „Żadne z nich nie spodziewało się, że w piątek pojawią się wiadomości o ich rozstaniu, w wyniku czego nie mieli czasu na przygotowanie czworga swoich dzieci na te rewelacje” – donosi informator z otoczenia rodziny.

Zarówno dzieci J.Lo jak i Alexa były bardzo zaniepokojone rozstaniem pary. Rzekomo to właśnie ich dobro wpłynęło na podjęcie decyzji Jennifer o daniu Rodriguezowi jeszcze jednej szansy. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.