Beyoncé, Jay Z, Blue Ivy Carter, związek Beyonce i Jaya Z, main topic
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA HOLLYWOOD

Takich słów nikt się nie spodziewał. Jay Z przyznał się, że zdradził Beyonce! Czy to koniec ich małżeństwa?

Gabriela Czernecka 30 listopada 2017 11:30
Beyoncé, Jay Z, Blue Ivy Carter, związek Beyonce i Jaya Z, main topic
Fot. Getty Images

 

Jay Z zdradził Beyonce? Na to wychodzi. Raper po raz pierwszy potwierdził spekulacje, które od dawna krążyły wokół jego małżeństwa ze słynną wokalistką. Jay Z wyznał, że zdradził Beyonce! Jak widać, plotki dotyczące tego, że Beyonce śpiewa o tym w albumie Lemonade okazały się prawdziwe. Wywiad, jakiego udzielił Jay po raz pierwszy rzuca światło na jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw Hollywood.

 

Polecamy: Bliźnięta Beyonce i Jaya Z mają już pięć miesięcy. Zobaczcie, jak wyglądają! EKSKLUZYWNE ZDJĘCIA

 

Jay Z zdradził Beyonce

 

Takich słów nikt się nie spodziewał. Jay Z wyznał, że zdradził swoją żonę. Raper udzielił wywiadu Deanowi Baquetowi z New York Timesa, któremu wyznał, że gdyby nie terapia, jego małżeństwo z Beyonce by się rozpadło! „Musisz przeżyć. Więc wchodzić w tryb przeżycia, a co się wtedy dzieje? Zamykasz się na emocje. Nawet z kobietą, emocjonalnie jesteś zamknięty, nie możesz się zrozumieć… W moim przypadku to głębokie. I z tego się wszystko bierze… niewierność”, mówi Jay Z. Tymi słowami zaskoczył fanów pary.

 

Jak małżeństwo poradziło sobie ze zdradą? Czy Beyonce wybaczyła ukochanemu? Podobno para początkowo planowała nagrać wspólny album, który miałby pomóc im rozliczyć się z niewiernością. Ostatecznie jednak sprawy między nimi ułożyły się inaczej, bowiem oboje wydali osobne, ale bardzo mocne płyty. „Używaliśmy naszej sztuki jako formy terapii. A dalej była muzyka, którą ona robiła w tym czasie. Jej płyta wyszła więc jako opozycja do wspólnego albumu, nad którym pracowaliśmy. Nadal mamy mnóstwo tej muzyki. I tym właśnie się ona stała. Nigdy nie było momentu, w którym stwierdziłem: zrobię tę płytę. Ona była ze mną cały czas.”, mówi Jay Z i dodaje: Ale najlepszym miejscem w huraganie jest jego środek. Najlepsze miejsce jest w samym centrum bólu. I to właśnie tam siedzieliśmy. I było to niekomfortowe. Dużo rozmawialiśmy. Byłem bardzo dumny z muzyki, którą zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą ja stworzyłem. I na końcu mieliśmy naprawdę duży szacunek do pracy drugiej osoby. Myślę, że ona jest wspaniała”.

 

Polecamy: Beyonce i Jay-Z po raz pierwszy od pięciu miesięcy pokazali bliźniaki! Fani jednogłośnie okrzyknęli, że są podobne do...

 

Lemonade Beyonce to płyta o zdradach Jaya Z

 

To pierwszy raz, kiedy Jay Z tak otwarcie mówi o zdradzie. Do tej pory jedynie snuto domysły na temat jego romansów. Nieco więcej światła rzuciła płyta Lemonade. Słowa Beyonce z jednej z piosenek  nie pozostawiały wątpliwości, że para ma kłopoty w związku. „Żałuję dnia, kiedy założyłam tę obrączkę”, „To jest twoje ostatnie ostrzeżenie/Wiesz, że daję Ci życie/ Jeśli spróbujesz tego g***a jeszcze raz, stracisz swoją żonę” lub „On chce mnie tylko wtedy, gdy jestem daleko, lepiej niech zadzwoni do tej Becky ze świetną fryzurą”, śpiewała. 

 

Co prawda, Jay nie powiedział, z kim dopuścił się zdrady, ale od jakiegoś czasu podejrzewano go o romans z projektantką Rachel Roy, Ritą Orą czy Rihanną. Serca fanów podbił jednak przyznaniem się do błędu i tymi słowami: „Najtrudniejszą rzeczą jest zobaczyć na twarzy drugiej osoby ból, który jej sprawiłeś i pogodzić się ze samym sobą”. Jak widać, Beyonce wybaczyła ukochanemu, razem wychowują trójkę dzieci i wciąż są razem. 

Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Beyonce na koncercie Missy Eliot, Beyonce po ciąży
Fot. Instagram @beyonce

Beyonce prywatnie, Blue Ivy, Jay Z, ciąże gwiazd, dzieci gwiazd
Fot. Instagram/@beyonce

Zobacz także: Tańczy jak Beyonce, rapuje jak Jay Z. Blue Ivy idzie w ślady rodziców!

oraz: Beyoncé opublikowała wyjątkową ciążową sesję. Piosenkarce towarzyszyła jej córka Blue Ivy

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.