Beyonce, main topic
Fot. Beyonce official
O TYM SIĘ MÓWI!

Beyonce i Jay-Z po raz pierwszy od pięciu miesięcy pokazali bliźniaki! Fani jednogłośnie okrzyknęli, że są podobne do...

Gabriela Czernecka 12 listopada 2017 13:55
Beyonce, main topic
Fot. Beyonce official

Jak wyglądają bliźnięta Beyonce? Choć Rumi i Sir przyszli na świat pięć miesięcy temu, to do tej pory nie mieliśmy okazji oglądać zdjęć maluchów. Beyonce i Jay Z starają się chronić prywatność, dlatego też zdjęć bliźniąt Beyonce i Jaya Z nie znajdziemy w Internecie. Teraz paparazzi udało się zrobić parę fotografii maluchom, które wraz z rodzicami przebywają w Miami na Florydzie.

 

Polecamy: Tańczy jak Beyonce, rapuje jak Jay Z. Blue Ivy idzie w ślady rodziców!

 

Bliźniaki Beyonce i Jaya Z

Ciąża Beyonce Knowles była prawdopodobnie jednym z najgłośniejszych tematów tego roku w show-biznesie. Fani z niecierpliwością oczekiwali na wieści o narodzinach bliźniąt. Rumi i Sir przyszli na świat 14 czerwca 2017 roku. O ich narodzinach dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc później. Obwieszczeniu dobrej nowiny towarzyszyła sesja zdjęciowa Beyonce z bliźniętami. Wszyscy zachwycali się piękną fotografią gwiazdy w towarzystwie maluchów. Pierwsze zdjęcie bliźniąt Beyonce i Jaya Z zostało wystylizowane w sposób podobny do sesji zdjęciowej, którą zaprezentowała artystka, gdy ogłosiła ciążę. Internauci szybko okrzyknęli, że Beyonce wygląda niczym Matka Boska.

 

Polecamy również: Beyoncé opublikowała wyjątkową ciążową sesję. Piosenkarce towarzyszyła jej córka Blue Ivy

 

Jak wyglądają bliźnięta Beyonce?

 

Piosenkarka komunikację z fanami ma opracowaną do perfekcji. Wszystko jest dokładnie zaplanowane i o zmianach w jej życiu prywatnym dowiadujemy się zawsze bezpośrednio od artystki. Nikogo nie zdziwiło więc, że zarówno ciąża, jak i inne elementy jej życia są starannie zaplanowanym spektaklem. Tak jest również w przypadku bliźniąt. Od momentu, gdy światło dzienne ujrzała jej sesja zdjęciowa, słuch po dzieciach zaginął. Wokalistka czasem pojawiała się na imprezach czy koncertach, ale nigdy nie towarzyszyły jej dzieci. Paparazzi udało się zrobić zdjęcia bliźniakom, które wraz ze słynnymi rodzicami, Beyonce i Jay'em Z przebywają w rezydencji w Miami na Florydzie. Na fotografiach dumna mama tuli w ramionach Sir, a szczęśliwa babcia Gloria Carter trzyma na rękach Rumiego. 

 

Beynce i Jay Z spędzają wolne chwile w towarzystwie bliźniaków, ale towarzyszy im również pięcioletnia córka, Blue Ivy. Widać, że zakochani w pełni cieszą się wolnym czasem w gronie rodziny. Na oficjalne zdjęcia maluchów trzeba będzie jeszcze jednak trochę poczekać, tymczasem możemy podejrzeć jak wyglądają bliźnięta Beyonce na jednym z Instagramów, który jest kontem jednego z jej fanów.

 

Co ciekawe internauci jednogłośnie okrzyknęli, że dzieci są podobne do... babci!

Beyonce Knowles z dziećmi
Fot. MEGA/FORUM

Beyonce Knowles z dziećmi
Fot. MEGA/FORUM

Beyonce Knowles z dziećmi
Fot. MEGA/FORUM

Polecamy:  Znane są już płeć i imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.