Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk pozbył się pamiątki związanej z Anną Przybylską

Sportowiec zrobił to w szczytnym celu

Olga Figaszewska 22 maja 2022 18:49
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Niedawno zakończyły się zdjęcia do filmu dokumentalnego o życiu Anny Przybylskiej. Rodzina, przyjaciele i znajomi brali udział w produkcji, dzielili się wspomnieniami o wspaniałej aktorce. Trudno pogodzić się z tym, że odeszła tak wcześnie, 5 października 2014 roku. Dla Jarosława Bieniuka i jego dzieci praca nad filmem była dużym przeżyciem. Piłkarz poinformował, że jedną z pamiątek z planu produkcji „Ania” przekaże na licytację,  z której pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel.

Jarosław Bieniuk przekazał na szczytny cel pamiątkę związaną z Anną Przybylską

Byli szczęśliwi, budowali spokojną przyszłość, spełniali marzenia. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli duet idealny. Zakochani doczekali się wspólnie trójki cudownych pociech: Oliwii, Szymona i Jana. Rodzina była dla nich całym światem. Niestety ich szczęście przerwała śmierć aktorki. Anna Przybylska odeszła w 2014 roku po walce z chorobą. Na zawsze pozostanie w sercach swoich fanów, a wkrótce na ekranie pojawi się wyjątkowy film dokumentalny, który przybliży jej postać wielbicielom.

Kilka dni temu zakończyły się prace nad produkcją. Uczestniczył w nich ukochany Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk postanowił, że przekaże na szczytny cel jedną z rzeczy, która była wykorzystywana na planie zdjęciowym. O co chodzi?

Zobacz też: Jarosław Bieniuk na ostatnim zdjęciu z planu filmu o Annie Przybylskiej. Oficjalnie zakończono nagrania

Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Anna Przybylska, Viva! 2008

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska, VIVA! 2010

Sportowiec wyjaśnił wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Klaps – urządzenie wykorzystywane przy kręceniu filmu, umożliwiające identyfikację kolejnych ujęć filmu i ich ewentualnych powtórzeń (dubli) oraz synchronizację obrazu i dźwięku. Ten klaps jest szczególny i ważny, ponieważ pochodzi z filmu dokumentalnego „Ania” i jest przeznaczony na licytację podczas „XI Balu z Sercem”, który organizowany jest przez Fundację Hospicyjną”, zdradził Jarosław Bieniuk.

Jak podkreślił, pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przeznaczone na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej. Wydarzenie odbyło się 21 maja.

Fani są pod ogromnym wrażeniem gestu Jarosława Bieniuka i nie mogą doczekać się końcowego efektu pracy całej ekipy. Premiera filmu została zaplanowana na 5 października 2022 roku, w ósmą rocznicę śmierci Ani Przybylskiej. 

Czytaj też: Oliwia Bieniuk o pracy nad dokumentem o Ani Przybylskiej: „To było dla mnie duże przeżycie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.