Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Turecki piłkarz pokazał zdjęcie Jarosława Bieniuka sprzed lat. Jest na nim ktoś jeszcze!

Ania Przybylska nie przepadała za takimi publikacjami...

Gabriela Czernecka 22 października 2020 07:34
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Przyjaciel Jarosława Bieniuka opublikował archiwalne zdjęcie piłkarza. Fotografia pochodzi z czasów, kiedy Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska mieszkali w Turcji. Na zdjęciu sprzed lat mamy okazję zobaczyć dwójkę dzieci pary - Oliwię i Szymona. To pierwsze zdjęcie dzieci Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka z tamtego okresu. Zobaczcie sami!

Niepublikowane dotąd zdjęcie Jarosława Bieniuka z dziećmi

Jak to się stało, że Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk zamieszkali w Turcji? Aktorka była wówczas u szczytu kariery - mimo to postanowiła zrezygnować z intratnych propozycji zawodowych. Piłkarz równie świetnie radził sobie na boisku. Para podjęła zaskakującą decyzję o wyprowadzce z kraju. W 2005 roku Przybylska i Bieniuk opuścili więc rodzinną Gdynię i na trzy lata przeprowadzili się do Azji. Jarosław Bieniuk po odejściu z Amiki podpisał kontrakt z klubem z tureckiej Superligi – Antalyaspor Kulübü.

Chwalę sobie każde miejsce, oby była tam moja rodzina. Gdy jesteśmy razem, czuję się szczęśliwa. Równie dobrze moglibyśmy mieszkać w Tczewie czy Kołobrzegu. (…) Mieszkam w Antalyi dopiero dwa miesiące – muszę tam trochę pożyć, poznać kulturę i ludzi, żeby móc szerzej odpowiadać na tego rodzaju pytania. Ale już teraz mogę powiedzieć, że to nie jest żadna dzicz! Dziennikarkom, które często przesyłają do mnie e-mailem pytania, wydaje się, że to ortodoksyjny, niebezpieczny kraj, w którym źle traktuje się kobiety. To stereotypy”, mówiła Anna Przybylska w wywiadu dla jednej trójmiejskich gazet kilka tygodni po przeprowadzce.

W tej samej rozmowie przyznała także, jak w nowym kraju odnalazły się jej dzieci. Anna Przybylska powiedziała wprost: „Szymon ma roczek i dopiero zaczyna mówić i chodzić. Jest bardzo do mnie podobny – mamy ten sam charakter i osobowość. Ja też, tak jak on, byłam bardzo spokojnym dzieckiem… czasami. Albo siedziałam grzecznie, zamknięta w swoim świecie, albo tryskałam energią. Oliwka z kolei chodzi do przedszkola z tureckimi dziećmi, więc pewnie szybko zacznie robić postępy. Już coś rozumie, czasami jej się zdarzy powiedzieć kilka słów po turecku”, wyznała. Wówczas Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli rodzicami jeszcze dwójki dzieci. W książce o Ani Przybylskiej mamy okazję przeczytać, że gdy całą rodziną przyjechali do Turcji zdarzyła im się zabawna historia.

Całą rodziną poszli wówczas do restauracji, w której jak się okazało byli również Polacy: „Siedzimy przy stoliku i nagle słyszę, że niedaleko siedzą Polacy. Mówię do Oliwii: ani słowa po polsku! Poszłyśmy do łazienki, posadziłam ją na szafce, bo umywalka była wysoko, a ona się na mnie patrzy przebiegłym wzrokiem i mówi na cały głos: one, two, three. Od razu się zorientowali, że jesteśmy z Polski…”, wspominała Anna Przybylska.

Teraz ich życie w Turcji powróciło na łamy prasy za sprawą zdjęcia, które zamieścił na swoim Instagramie Caner Canitez. Kolega Jarosława Bieniuka z murawy zamieścił zdjęcie sprzed lat, na którym piłkarz bawi się z dziećmi na boisku. To pierwsze tak prywatne zdjęcie rodziny z tamtego okresu. Ania Przybylska wówczas bardzo chroniła prywatności i nie zgadzała się na zamieszczanie w mediach wizerunku swoich dzieci. To wzruszające zdjęcie. Zobaczcie sami.  

Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.