Janet Jackson
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Kilka dni po informacji o rozwodzie Janet Jackson po raz pierwszy pokazała swojego synka!

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2017 11:45
Janet Jackson
Fot. East News

Na początku tego roku Janet Jackson zaskoczyła wszystkich informacją, że urodziła swoje pierwsze dziecko i to w wieku 50 lat. Eissa jest synem katarskiego biznesmena Wissama Al Many, trzeciego męża piosenkarki, z którym właśnie się rozwodzi. Byli parą zaledwie 5 lat. Ślub wzięli w 2012 roku i była to cicha uroczystość, o której media dowiedziały się dużo później.

 

Pierwsze zdjęcie syna Janet Jackson

 

Kilka dni po tym jak informacja o rozstaniu ujrzała światło dzienne siostra Michaela Jacksona zdecydowała się po raz pierwszy pokazać swoje dziecko. Zamieściła w mediach społecznościowych urocze zdjęcie podpisane:

Moje dziecko i ja po drzemce

 

Janet Jackson z synem
Fot. East News

 

Oficjalnie jest to pierwsze dziecko Janet, które urodziła w wieku 50 lat. Pewien czas temu media obiegła wiadomość o dorosłej już córce piosenkarki, która domaga się spotkania z matką. Wedle jej wersji młoda Janet Jackson nie była gotowa na macierzyństwo i postawiła na rozwój kariery, dlatego oddała córkę do adopcji. Na razie jest to jednak jedynie plotka. Faktem natomiast jest, że Janet po raz pierwszy cieszy się macierzyństwem i jest dumna ze swojego synka.

 

W związku z rozstaniem rodziców, Eissa został pod opieką matki w Londynie. Małżeństwa nie udało się uratować i para stwierdziła, że „coś jest nie tak”. Oboje są bardzo zajętymi ludźmi i coraz częściej pojawiały się między nimi nieporozumienia. Zamierzają jednak być dla swojego synka jak najlepszymi rodzicami. Ciekawe jest, że przez czas trwania związku z miliarderem Janet nie była aktywna w mediach społecznościowych, odwoływała wręcz koncerty. Mówiło się o jej duchowej przemianie pod wpływem męża i skupieniu na rodzinie. Teraz jednak, gdy gwiazda odzyskała wolność, wróciła do dzielenia się życiem prywatnym ze swoimi fanami.

 

Zobacz także: Janet Jackson zdecydowała się na rozwód z katarskim miliarderem 3 miesiące po urodzeniu dziecka!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.