Janet Jackson z mężem
Fot. ONS
O NIEJ SIĘ MÓWI

Janet Jackson zdecydowała się na rozwód z katarskim miliarderem 3 miesiące po urodzeniu dziecka!

Weronika Kostyra 10 kwietnia 2017 12:00
Janet Jackson z mężem
Fot. ONS

Informacja o trzecim rozwodzie Janet Jackson zaskoczyła wszystkich. Niemal 51-letnia siostra Michaela Jacksona i katarski biznesmen Wissam Al Mana byli parą zaledwie 5 lat. Ślub wzięli w 2012 roku i była to cicha uroczystość, o której media dowiedziały się dużo później. 4 stycznia tego roku przyszło na świat ich dziecko. Ku zdumieniu fanów artystka urodziła syna o imieniu Eissa i została matką po raz pierwszy w wieku 50 lat. Tym bardziej informacja o rozwodzie zaledwie po kilku miesiącach dziwi. O kryzysie mówiono od pewnego czasu, ponieważ Janet pokazywała się czasami bez obrączki, ale nikt nie podejrzewał, że sprawy potoczą się w ten sposób.

 

Rozwód Janet Jackson

 

Jeszcze niedawno wyglądali na bardzo szczęśliwych. Otoczenie gwiazdy mówiło o jej duchowej przemianie - podobno pod wpływem 9 lat młodszego męża przeszła na Islam. Oboje z niecierpliwością czekali na dziecko, a Janet strzegła prywatności rodziny i odwołała nawet dużą trasę koncertową dla jej dobra.

 

Janet Jackson z mężem
Fot. ONS

 

Niestety małżeństwa nie udało się uratować i para stwierdziła, że „coś jest nie tak”. Podobno decyzję podjęli wspólnie. Oboje są bardzo zajętymi ludźmi i coraz częściej pojawiały się między nimi nieporozumienia. Zamierzają jednak być dla swojego synka jak najlepszymi rodzicami. Eissa ma zostać pod opieką matki w Londynie.

 

Obecnie pojawiły się spekulacje, że rozwód może być skomplikowany pod względem finansowym. Choć piosenkarka posiada własny majątek, jej mąż miliarderem. Na razie nie wiadomo, czy przed ślubem małżonkowie podpisali intercyzę.

 

Zobacz także: Od lat szokują i zaskakują. Zobacz najbardziej kultowe okładki magazynu Rolling Stone

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.