Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Jakub Rzeźniczak i jego ukochana zostaną rodzicami! W wyjątkowy sposób zdradzili płeć dziecka

„Czyste szczęście, owoc naszej miłości”

Ksenia Krasko 4 lutego 2021 10:56
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Jakub Rzeźniczak od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany. Wybranką piłkarza jest modelka Magdalena Stępień, znana między innymi z udziału w programie Top Model. Nie opowiadają zbyt wiele o swoim związku w mediach i na portalach społecznościowych, ale nie ukrywają też, że wspaniale im się układa. Zakochani potwierdzili niedawno radosną nowinę, że zostaną rodzicami, a teraz w uroczy sposób ujawnili czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami

We wrześniu 2019 roku Jakub Rzeźniczak rozstał się z żoną, Edytą Zając, a wkrótce potem w sieci pojawiły się jego zdjęcia z nową partnerką. Media sugerowały jednak, że nowy związek piłkarza nie przetrwał, ale Magdalena Stępień zaprzeczyła tym doniesieniom w rozmowie z portalem Plotek. „Kochamy się z Kubą i zrozumieliśmy to dodatkowo, gdy się rozstaliśmy. Chcemy być razem i to jest najważniejsze”, wyznała modelka.

Jakiś czas temu Plotek donosił, że zakochani wkrótce zostaną rodzicami. „Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana”, stwierdził informator portalu. Wkrótce potem para potwierdziła tę informację w mediach społecznościowych.

„Czyste szczęście, owoc naszej miłości na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach”, napisał sportowiec na swoim Facebooku. „Dziękuje Ci Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy”, dodał.

Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny🙏🏻❤️ Czyste szczęście, owoc naszej...

Opublikowany przez Jakuba Rzeźniczaka Wtorek, 22 grudnia 2020

Teraz zakochani postanowili podzielić się z fanami kolejną szczęśliwą wiadomością, ujawniając płeć dziecka. Jakub Rzeźniczak opublikował z tej okazji wzruszające wideo, nagrane podczas sesji zdjęciowej z ukochaną. Magdalena Stępień przygotowała niespodziankę – balon wypełniony kolorowym confetti. Po jego przebiciu przyszłych rodziców zasypały błękitne skrawki papieru, co oznacza, że para spodziewa się chłopca. „It’s a BOY. Już za kilka miesięcy będzie razem z nami”, potwierdził sportowiec.

W 2019 roku Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy przyznał, że jest ojcem: „Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił w rozmowie z portalem weszło.com. Inez niedawno skończyła trzy latka, a urodziny świętowała z tatą i jego ukochaną.

Gratulujemy! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.