Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Bradley Cooper nie chce zajmować się córką po rozstaniu z Iriną Shayk?!

Czy powinien poświęcać jej więcej czasu?

Weronika Kostyra 18 czerwca 2019 07:52
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Niedawno światło dzienne ujrzała smutna wiadomość o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Choć wielu podejrzewało, że winna jest Lady Gaga, prawda była inna. Związek modelki i aktora od dawna przeżywał kryzys. Mieli inne priorytety i ich drogi coraz bardziej się rozchodziły. Łączyła ich jedynie miłość do dwuletniej córki, która jest ich oczkiem w głowie. Po rozstaniu rodzice zajmują się córką na zmianę. Jakim ojcem jest Bradley Cooper?

Jakim ojcem jest Bradley Cooper?

Jedną z głównych przyczyn rozpadu związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera był pracoholizm aktora. Kiedy zajął się pracą nad filmem Narodziny gwiazdy, zupełnie zaniedbał swoją rodzinę i życie osobiste. Irina Shayk nigdy nie ukrywała, że to córka jest dla niej najważniejsza. Para starała się naprawić swoje relacje, ale okazało się to niemożliwe. Dodatkowo długa promocja filmu i plotki przyczyniły się do pogłębienia kłopotów pary. Aktor mówił o tym odbierając statuetkę BAFTA za piosenkę Shallow. Podziękował wtedy Irinie za to, że „została u jego boku i znosiła go przez całe lata twórczego procesu”. Cierpliwość jego ukochanej skończyła się jednak niewiele później.

Mimo trudnej sytuacji rodzice nie chcą, by och córka boleśnie odczuła ich rozstanie. „Ze względu na Leę spędzają razem czas jako rodzina. Bradley to świetny ojciec. Zawsze był bardzo związany ze swoją córką”, powiedział informator magazynu People. „Jasne jest, że Bradley i Irina mają te same cele dla swojej córki. Chcą, aby żyła normalnym życiem, była otoczona przez przyjaciół i rozwijała się poprzez zabawę. Oboje są wspaniałymi rodzicami”, dodała inna osoba z otocznia pary.

Widać, że rozstanie było przemyślaną i dojrzałą decyzją, ponieważ od razu po nim każde poszło swoją drogą. Wydaje się, że nie rozpamiętują przeszłości i nie mają do siebie żalu. Irina Shayk wyjechała do Mediolanu, gdzie bierze udział w pokazach podczas Tygodnia Mody. W tym czasie Lea pozostaje pod opieką taty. W niedzielę Bradley Cooper spędził z córką cały dzień, razem świętowali Dzień Ojca, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony w trzecią niedzielę czerwca. Internauci zwracają jednak uwagę na to, że Bradley był kilkukrotnie widziany razem z córką i jej nianią. Czasami opiekunka towarzyszyła im, innym razem aktor przekazywał jej dziecko, a sam oddalał się. Czy powinien poświęcać córce więcej czasu? 

Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!