Z ŻYCIA GWIAZD

Bradley Cooper i Irina Shayk jednak się rozstali?! I wcale nie poszło o Lady Gagę...

Para miała zupełnie inny problem

Rafał Kowalski 14 maja 2019 12:29

Nagranie przez Lady Gagę i Bradleya Coopera piosenki Shallow i wystąpienie w jednym filmie przyniosło artystom ogrom plusów. Milionowe zarobki, pierwsze miejsca list przebojów i przede wszystkim rozgłos, który na pewno zaprocentuje zaproszeniami do innych oscarowych projektów. Niestety, przez znajomość z Gagą, Cooper został posądzony o kryzys w związku z Iriną Shayk. Czy to przez artystkę para się rozstała?

Dlaczego Bradley Cooper i Irina Shayk się rozstali?

Portal MTO News i inne zagraniczne serwisy sa zgodne co do tego, że jedna z piękniejszych par Hollywood rozstała się na dobre. Jednak to nie osoba Lady Gagi była powodem tej decyzji. Plotki o kryzysie w związku aktora i modelki kiedy on promował film z Gagą okazały się akcją promocyjną wymyśloną przez… samą Irinę Shayk! Jeśli więc nie Lady Gaga, to kto lub co sprawiło, że po 4 latach para przestała być razem?

Podobno zakochani mieli zbyt różne podejście do życia. „Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej "medialnym" związkiem”, twierdzi informator MTO News. Jeśli wierzyć informacjom zagranicznych redakcji, to w związku Iriny i Bradleya już od dawna działo się niedobrze… Ich decyzja miała być świadoma i dojrzała.

Prawdopodobnie byli ukochani niedługo wydadzą oficjalne oświadczenie, w którym poinformują o tym, że zakończyli swój 4-letni związek. Para wychowywała wspólne córeczkę Leę. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?