KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jaka z charakteru jest księżniczka Charlotte? Książę William zdradził to w najnowszym wywiadzie!

Nie ma wątpliwości, że wyrośnie na pewną siebie kobietę!

Gabriela Czernecka 23 stycznia 2021 12:00

Nazywa się ją księżniczką, która zmieniła oblicze Windsorów. Jedni mówią, że jest podobna do taty, księcia Williama, inni, że do prababci, Elżbiety II. Jedno jest pewne - księżniczka Charlotte jest ulubienicą mediów i nie ma wątpliwości, że wyrośnie na pewną siebie kobietę. Choć ma zaledwie pięć lat, to jak wyjawił w książę William, często pokazuje charakterek. Teraz książę wyznał, co chciałaby robić w przyszłości jego córeczka. Poznajcie szczegóły!

Jaka z charakteru jest księżniczka Charlotte?

Dzieci Kate i WIllama od dnia narodzin cieszą się ogromną popularnością, a ich zdjęcia zawsze cieszą się powodzeniem w sieci. Tym razem nie mogło być inaczej. George, Charlotte i Louis wraz z rodzicami wzięli niedawno udział w promocji najnowszego filmu Davida Attenborougha. Dzieci książęcej pary Cambridge miały okazje zadać podróżnikowi pytania, a wideo, na którym to robią, z dnia nadzień podbiło internet.

George, Charlotte, Louis, David Attenborough
Fot. Instagram

Teraz książę William sam wziął udział w filmie dokumentalnym In Planet for us All, w którym opowiedział, jak zmieniło się jego życie odkąd został ojcem: „Możesz być szczęśliwym młodym facetem, cieszyć się imprezami, a potem nagle mówisz: „Jest tu mała osoba i ja jestem za nią odpowiedzialny. Teraz mam George’a, Charlotte i Louisa – oni są moim życiem. Moje spojrzenie na świat całkiem się zmieniło, mówi wprost.

akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

Podczas wizyty w Liverpoolu książę spotkał się z grupą dzieci, które stworzyły... hotel dla robaków. Nazwały go „Buginham Palace”. Wnuk królowej był zachwycony pracą dzieci, które chętnie zadawały mu pytania o jego pociechy. Daisy zapytała wprost: „Czy księżniczka Charlotte jest bardziej bezpośrednia, niż książę George?”, na co książę odpowiedział: „Nie, są tacy jak wszyscy inni”, powiedział ze śmiechem. 

„Czy książę George nauczył Cię korzystania z nici dentystycznej?”, zapytała Poppy. „Nie, on nie potrafi jej używać. To Charlotte potrafi nitkować . Może to robić nawet o czwartej. Oj, nie chcesz widzieć, jak używam nici dentystycznej. Kate może nitkować, ale ja nie”, zdradził książę.

Sam również zwrócił się do trzyletniej dziewczynki mówiąc wprost: „Lubisz kłopoty? Jesteś jak moja mała Charlotte! Z wiekiem dostarcza więcej problemów niż George”. Tym samym książę William wyjawił, jaki charakter ma księżniczka Charlotte.

Teraz, jak donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej, księżniczka poinformowała rodziców o swoich zamiarach. Okazuje się, że księżniczka Charlotte chciałaby zostać pielęgniarką. „Choć na razie to tylko plany dziecka, Kate i William są bardzo z nich zadowoleni. Wiedzą, że ich córka jest troskliwą dziewczynką, która nie podda się, dopóki nie osiągnie określonego celu. Nie zdziwiliby się, gdyby rzeczywiście za kilka lat spełniła swoje dziecięce zamiary”, podaje The New Idea. Nie ma wątpliwości, że Charlotte wyrośnie na pewną siebie kobietę!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.