KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jaka z charakteru jest księżniczka Charlotte? Książę William zdradził to w najnowszym wywiadzie!

Nie ma wątpliwości, że wyrośnie na pewną siebie kobietę!

Gabriela Czernecka 7 października 2020 17:49

Nazywa się ją księżniczką, która zmieniła oblicze Windsorów.Jedni mówią, że jest podobna do taty, księcia Williama, inni, że do prababci, Elżbiety II. Jedno jest pewne - księżniczka Charlotte jest ulubienicą mediów i nie ma wątpliwości, że wyrośnie na pewną siebie kobietę. Choć ma zaledwie pięć lat, to jak wyjawił w najnowszym wywiadzie książę William, często pokazuje charakterek. Poznajcie szczegóły!

Jaka z charakteru jest księżniczka Charlotte?

Dzieci Kate i WIllama od dnia narodzin cieszą się ogromną popularnością, a ich zdjęcia zawsze cieszą się powodzeniem w sieci. Tym razem nie mogło być inaczej. George, Charlotte i Louis wraz z rodzicami wzięli niedawno udział w promocji najnowszego filmu Davida Attenborougha. Dzieci książęcej pary Cambridge miały okazje zadać podróżnikowi pytania, a wideo, na którym to robią, z dnia nadzień podbiło internet.

George, Charlotte, Louis, David Attenborough
Fot. Instagram

Teraz książę William sam wziął udział w filmie dokumentalnym In Planet for us All, w którym opowiedział, jak zmieniło się jego życie odkąd został ojcem: „Możesz być szczęśliwym młodym facetem, cieszyć się imprezami, a potem nagle mówisz: „Jest tu mała osoba i ja jestem za nią odpowiedzialny. Teraz mam George’a, Charlotte i Louisa – oni są moim życiem. Moje spojrzenie na świat całkiem się zmieniło, mówi wprost.

akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

Podczas wizyty w Liverpoolu książę spotkał się z grupą dzieci, które stworzyły... hotel dla robaków. Nazwały go „Buginham Palace”. Wnuk królowej był zachwycony pracą dzieci, które chętnie zadawały mu pytania o jego pociechy. Daisy zapytała wprost: „Czy księżniczka Charlotte jest bardziej bezpośrednia, niż książę George?”, na co książę odpowiedział: „Nie, są tacy jak wszyscy inni”, powiedział ze śmiechem. 

„Czy książę George nauczył Cię korzystania z nici dentystycznej?”, zapytała Poppy. „Nie, on nie potrafi jej używać. To Charlotte potrafi nitkować . Może to robić nawet o czwartej. Oj, nie chcesz widzieć, jak używam nici dentystycznej. Kate może nitkować, ale ja nie”, zdradził książę.

Sam również zwrócił się do trzyletniej dziewczynki mówiąc wprost: „Lubisz kłopoty? Jesteś jak moja mała Charlotte! Z wiekiem dostarcza więcej problemów niż George’. Tym samym książę William wyjawił, jaki charakter ma księżniczka Charlotte. Nie ma wątpliwości, że wyrośnie na pewną siebie kobietę!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.