O TYM SIĘ MÓWI!

Bohaterowie Szkoły uczuć spotkali się po 17 latach! Zobacz, jak się zmienili!

Historia ich miłości była prawdziwym wyciskaczem łez

Olga Figaszewska 13 kwietnia 2019 18:58

Historia prawdziwej, młodzieńczej miłości poruszyła dziesiątki tysięcy widzów na całym świecie. On - szkolny przystojniak i niezły rozrabiaka, ona - dziewczyna z dobrego domu, córka pastora. Wydawało się, że między tymi dwojga nic nie powinno się wydarzyć. A jednak połączyło ich szczere uczucie i raz na zawsze odmienili swoje życie. „Szkoła uczuć” (A Walk To Remember) melodramat Adama Shankmana, stworzony na podstawie książki Nicholasa Sparksa był prawdziwym hitem. Jak dziś wyglądają główni bohaterowie? Niedawno Mandy Moore (Jamie Sullivan) i Shane West (Landon Carter) spotykali się po 17 latach!

Mandy Moore i Shane West spotkali się po latach

Mandy Moore i Shane West poznali się na filmowym planie i od tamtej pory pozostają w stałym kontakcie. Nie mają natomiast zbyt wielu okazji do spotkań. Shane oprócz aktorstwa zajmuje się muzyką: gra na gitarze, śpiewa i pisze teksty piosenek. Z kolei Mandy jest jedną z bardziej lubianych, zapracowanych aktorek i wokalistek. Na swoim koncie ma kilka płyt.

Ostatni raz aktorzy zobaczyli się dwa lata temu. Teraz znów nadarzyła się ku temu okazja.

Mandy Moore ma powody do radości. Kilka tygodni temu aktorka odsłoniła swoją gwiazdę na słynnej Alei Gwiazd w Los Angeles. Oczywiście, nie mogło zabraknąć przy niej filmowego partnera, Shane’a Westa.
Aktor w poruszających słowach wspominał początki ich znajomości.

„Gdy się spotkaliśmy, bardzo się różniliśmy. Ja nosiłem dziwne ubrania, dokonywałem wątpliwych wyborów w kwestii włosów i malowałem się eyelinerem i miałem swój grunge'owy zespół, albo cokolwiek to było. Ty byłaś wschodzącą gwiazdą muzyki pop i miałaś piękne, długie blond włosy. Chciałem, żebyś posłuchała The Clash i The Ramones, ale nie byłaś zbyt zainteresowana. (...) Mandy, jesteś absolutnym diamentem, twój uśmiech jest niedorzeczny, poważnie. Oświetla pokój, do którego wchodzisz. Twoja energia jest zniewalająca, a Twoje serce nie ma sobie równych. Nie mogę być z Ciebie bardziej dumny, niż dzisiaj. Kocham Cię”, mówił podczas uroczystości.

Zobacz, jak zmienili się na przestrzeni lat! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.