Z ŻYCIA GWIAZD

Jak mieszka Ula Chincz? Dziennikarka pochwaliła się swoim domem

Jego wnętrza zostały urządzone z dużą klasą i stylem

Olga Figaszewska 29 grudnia 2018 13:31

Dom jest dla niej azylem, to tutaj ucieka od zgiełku miasta. Zastanawialiście się, jak swoje miejsce na ziemi urządziła dziennikarka TVN i twórczyni poradnikowego kanału na Youtube - Ula Pedantula? Wnętrza jej domu robią wrażenie!

 Jak mieszka Ula Chincz? 

Domek Uli Chincz znajduje się zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. Tutaj dziennikarka wypoczywa otoczona zielenią. Hałasują tu jedynie zwierzęta. Cisza i spokój to jest to, czego często brakuje jej w codziennym, zawodowym życiu.  „Pracuję bardzo dużo. Jeżdżę po całej Polsce. Dlatego potrzebuję mieć takie miejsce, gdzie się zaszywam i tu jest mi dobrze”, mówiła nam w materiale video, w którym oprowadziła nas po swoim domu!

A jego wnętrza zostały urządzone z dużą klasą i wyczuciem stylu. Dużo drewna, naturalnych materiałów, taras, zadbany ogród i oczko wodne. Urzeka nas jego malarskość i rustykalność, wpisane w otaczającą przyrodę. Z werandy Ula Chincz w letnie wieczory rozkoszuje się wspaniałym widokiem, wsłuchuje się w pluskającą wodę. To tutaj ma również swój ukochany mostek nad maleńką rzeczką. 

Teraz gwiazda pochwaliła się na Instagramie świątecznym wystrojem! Nie zabrakło światełek i stylowych dodatków.

Zobacz, jak prezentują się wnętrza jej oazy! Jak Wam się podoba?   

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.