Dom prezenterki przypominał pobojowisko!

Rafał Kowalski 24 listopada 2020 16:03

Kilka tygodni temu Ula Chincz została drugi raz mamą. Dziennikarka wraz z mężem powitali na świecie chłopca, któremu nadali imię Robert. Niemowlę dostarczyło rodzicom dużo szczęścia, ale także i przypomniało, że opieka nad noworodkiem to ogromne wyzwanie. Gwiazda TVN pokusiła się nawet o stwierdzenie, że po pojawieniu się w czterech kątach nowego członka rodziny, przez jej dom przeszło tornado.

Dom Uli Chincz. Pierwsze zdjęcie z synkiem

Ula Chincz, choć wiele czasu poświęca obu synkom, niemal nie zwolniła zawodowego tempa. Wielbiciele filmików publikowanych przez gwiazdę na jej YouTubie na pewno nie czują się rozczarowani, ponieważ na kanale regularnie pojawiają się nowe treści. W najnowszym wideo prezenterka pokazała, jak teraz wygląda jej dzień. A przy okazji zobaczyliśmy, jak ulubienica publiczności urządziła swoje gniazdko.

Jeszcze kilkanaście dni temu Urszula Chincz nie ukrywała, że nie wszędzie udało się jej zachować porządek. Miało to związek z narodzinami dziecka. „Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i... pokonał mój porządek w domu! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe. Robert już jest z nami, powoli się poznajemy i jest fajnie”, pisała na początku listopada dziennikarka.

Jesteście ciekawi jak mieszka? Zdjęcia zamieściliśmy poniżej w galerii. Nie zabrakło też najnowszego selfie z małym Robertem. 

1/5
Dom Uli Chincz
Copyright @Screen z YT: Ula Pedantula
1/5

Każdy dzień Ula Chincz zaczyna w swojej sypialni. Gdy jej mąż zabiera chłopców na dół, dziennikarka ma chwilę na wypicie kawy...

2/5
Dom Uli Chincz
Copyright @Screen z YT: Ula Pedantula
2/5

Prezenterka stara się nie marnować czasu, dlatego często zamawia zakupy z dostawą wprost do swojej kuchni

3/5
Dom Uli Chincz
Copyright @Screen z YT: Ula Pedantula
3/5

To także w niej zdarza się jej gotować ze starszym synem

4/5
Dom Uli Chincz
Copyright @Screen z YT: Ula Pedantula
4/5

Mimo licznych obowiązków macierzyńskich Urszula Chincz nagrywa kolejne filmy na swój kanał. Musimy przyznać, że ta część domu to wymarzone miejsce do pracy

5/5
Dom Uli Chincz
Copyright @Screen z YT: Ula Pedantula
5/5

Niemal codziennie o 17 prezenterka znajduje też czas na swój ulubiony program we włoskiej telewizji. Podoba się Wam, jak urządziła swój salon? My jesteśmy oczarowani...

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.