Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak księżna Kate świętowała 39. urodziny! Najbliżsi zadbali, aby ten dzień był wyjątkowy

Takiego przyjęcia się nie spodziewała!

Ksenia Krasko 11 stycznia 2021 08:56
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Ulubienica Brytyjczyków, spełniona żona i matka, oraz przyszła królowa – księżna Kate obchodziła w sobotę 39. urodziny. Ze względu na ograniczenia, związane z pandemią Covid-19, przedstawiciele pałacu nawet nie planowali większej uroczystości, ale ujawniono, że spędziła ten dzień w wyjątkowym gronie. O szczegółach małego przyjęcia piszą zachodnie portale, a fani są zachwyceni, na jaki pomysł wpadli najbliżsi Kate.

Urodziny księżnej Kate 2021. Jak je spędziła?

Urodziny księżnej Kate zazwyczaj organizowane były w wiejskiej posiadłości w Norfolk, do której zapraszała przyjaciół na poczęstunek i strzelanie fajerwerków. W tym roku żona księcia Williama musiała zrezygnować z tego planu, ale jak podają źródła, cytowane przez Daily Mail, najbliżsi zadbali, aby się nie nudziła.

Jak ujawnia portal, Kate spędziła „ciche urodziny” na... przyjęciu herbacianym. Na taki pomysł wpadł książę William wraz z dziećmi pary – 7-letnim Georgem, 5-letnią Charlotte i dwuletnim Louisem. Podobno Kate była wzruszona inicjatywą rodziny, a nawet stwierdziła, że to jedne z najlepszych urodzin w jej życiu.

Na oficjalnym Instagramie małżeństwa Cambridge opublikowano też urodzinowe zdjęcie księżnej, zrobione podczas niedawnej podróży Kate i Williama pociągiem królewskim. Pod fotografią widnieją podziękowania za życzenia oraz specjalne przesłanie dla brytyjskiej służby zdrowia. „Nadal myślimy o wszystkich, którzy pracują na pierwszej linii frontu w tym niezwykle trudnym czasie”, napisano.

Z oczywistych względów, rodzina królewska nie mogła towarzyszyć Kate w tym ważnym dla niej dniu, ale na portalach społecznościowych royalsów pojawiły się życzenia. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla księżnej Cambridge!”, widnieje na profilach królowej Elżbiety II, oraz księcia Karola i księżnej Camilli. 

Źródło: Daily Mail

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.