Jacek Rozenek, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Weronika Ławniczak/PAPAYA FILMS
O tym jest głośno

Jacek Rozenek nie ukrywa już nowej miłości! Partnerka aktora jest niewiele starsza od jego syna

Co wiemy o Marii?

Marta Nawacka 11 listopada 2023 13:03
Jacek Rozenek, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Weronika Ławniczak/PAPAYA FILMS

Jacek Rozenek znany jest jako spełniony aktor, który ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról w filmach, serialach oraz na deskach teatralnych, a także były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan. W jego życiu nie zawsze jednak układało się kolorowo... Mężczyzna ma za sobą poważny udar, po którym długo dochodził do zdrowia. Wygląda na to, że życie uczuciowe Jacka Rozenka także uległo poprawie i jest on w szczęśliwym związku z piękną Marią.

Jacek Rozenek: udar, życie prywatne

Na swoim koncie ma wiele wspaniałych ról teatralnych, serialowych i filmowych. W życiu prywatnym Jacka Rozenka układało się jednak różnie. Dwukrotnie był żonaty: pierwszą żoną aktora była Katarzyna Litwiniak, zaś drugą Małgorzata Rozenek-Majdan, z którą doczekał się dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. Drugie małżeństwo Jacka Rozenka również nie przetrwało próby czasu, jednak nawet po rozwodzie mógł on liczyć na wsparcie swojej byłej żony.

Małgorzata Rozenek-Majdan była ogromnym wsparciem dla byłego męża, kiedy przeszedł udar mózgu w 2019 roku. Wówczas Jacek Rozenek nie radził sobie najlepiej i długo walczył o powrót do zdrowia. Prezenterka zapewniła mu pomoc, również finansową. Przejęła obowiązki w kwestii utrzymania ich wspólnych synów i ich edukacji, a nawet pomaga byłemu małżonkowi w spłacaniu kredytu mieszkaniowego. Gdy Jackowi Rozenkowi udało się stanąć na nogi, postanowił on opisać walkę z przeciwnościami losu w swojej nowej książce „Padnij. Powstań. Życie po udarze”.

Czytaj też: Jolanta Kwaśniewska wspomniała początki swojego małżeństwa. „Zarabiałam więcej”

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek - 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek, 2012 rok

Jacek Rozenek, premiera „Kochanie zrób mi dziecko”, Teatr Kamienica, 29.03.2023 rok
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Jacek Rozenek, premiera „Kochanie zrób mi dziecko”, Teatr Kamienica, 29.03.2023 rok

Jacek Rozenek ma nową partnerkę. Co o niej wiemy?

Jakiś czas temu aktor deklarował, że jest już gotowy na to, by w jego życiu ponownie zagościła miłość. „Jestem na wszystko otwarty. Ale nie chodzę na randki. Bardzo długo nie było to przedmiotem mojego zainteresowania. (…) Już się pojawiły cudowne kobiety w moim życiu, tylko nie ma powodu, aby tworzyć związek. Ale naprawdę to wspaniałe kobiety”, wyznał w rozmowie z Jastrząb Post. Okazuje się, że Jacek Rozenek ma już nową partnerkę i potwierdził związek. „Nie chcę się za bardzo wypowiadać, ale możemy to potwierdzić”, wyznał w krótkim wywiadzie dla ShowNews.pl.

Jacek Rozenek pojawił się z ukochaną u swego boku na spotkaniu z czytelnikami Biblioteki Miejskiej w Koluszkach. „Pojawili się we dwoje na spotkaniu Jacka Rozenka z czytelnikami Biblioteki Miejskiej w Koluszkach. Przyjechali razem, ona była cały czas blisko aktora, wspierała go podczas wystąpień, łapała świetny kontakt z organizatorami i fanami którzy przychodzili z nim porozmawiać. On spoglądał na nią z dumą i chętnie pozowali razem do zdjęć”, podaje źródło portalu Pudelek.

Jak podaje ShowNews.pl ukochana Jacka Rozenka ma na imię Maria i zajmuje się prowadzeniem firmy z zakresu beauty, która oferuje makijaż permanentny oraz szkolenie ze stylizacji rzęs. Jest również wiceprezesem zarządu fundacji, która ma misję, by „pomóc człowiekowi w wyjściu z kryzysu psychicznego oraz emocjonalnego”. Powstała po to, by „ pokazać, że nie ma w życiu sytuacji bez wyjścia i dla każdego jest szansa na przemianę życiową”, jak deklarują jej założyciele. Okazuje się, że partnerka aktora jest niewiele starsza od jego syna z pierwszego małżeństwa, Adriana. Mężczyzna ma 31 lat, zaś Maria 35.  

Zobacz także: Po rozstaniu z Martyną Wojciechowską zniknął. Dziś Przemek Kossakowski niesie pomoc innym

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.