Jacek Kurski, Joanna Kurska
Fot. Piętka Mieszko/AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala. Na miejscu czekali dziennikarze i fotoreporterzy

Świeżo upieczeni rodzice nie posiadają się ze szczęścia

Aleksandra Andrzejak 31 marca 2021 11:57
Jacek Kurski, Joanna Kurska
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jacek i Joanna Kurscy 25 marca zostali rodzicami małej Anny Klary Teodory. Dziś cała trójka szczęśliwie opuściła szpital MSWiA w Warszawie. Pod szpitalem na prezesa TVP czekali dziennikarze i fotoreporterzy.

Jacek Kurski został ojcem

Jacek Kurski, jak i Joanna Kurska mają dzieci z poprzednich związków. 25 marca prezes TVP został ojcem po raz czwarty, a pani Joanna mamą po raz drugi. Na początku lutego para przyznała, że powitają na świecie córkę. Już wtedy wyjawili, jakie imiona zamierzają jej nadać - Anna Klara Teodora. Wybór imion nie był przypadkowy, bowiem są one hołdem dla jego zmarłej mamy. 

jacek kurski corka i zona
Fot. Damian Klamka/East News

Joanna Kurska, Jacek Kurski, Kraków, 18.07.2020

„Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora”, wyznał Jacek Kurski w rozmowie z tabloidem.

jacek kurski corka
Fot. Damian Klamka/East News

Joanna Kurska, Jacek Kurski, Kraków, 18.07.2020

Jacek Kurski odbiera żonę i córkę ze szpitala

Szczęśliwa Joanna Kurska wraz z córką opuściła szpital. Prezes TVP niecierpliwie czekał na nie przed szpitalem. Przyjechał wraz z kierowcą i ochroniarzem. Na powitanie wręczył żonie ogromny bukiet czerwonych róż.

Przy okazji żona Jacka Kurskiego zdradziła, że dziewczynka jest bardzo podobna do taty. „Jak głaszczę ją po główce, to czuję włosy męża. Jest bardzo temperamentna. Jest chyba córką prezesa”, śmiali się szczęśliwi rodzice.

Święta Wielkanocne spędzą w trójkę. Zadeklarowali, że ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie będą zapraszać gości. 

jacek kurski odebral zone i corke ze szpitala
Fot. AGENCJA SE/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.