Jacek Kopczyński z partnerką, Klaudią Kardas, "Testosteron" - premiera spektaklu, 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Kopczyński wraz z partnerką nie ukrywają szczęścia. Ależ oni się kochają!

Para pojawiła się na premierze nowej sztuki. Zobacz, jak się prezentowali

Olga Figaszewska 9 marca 2023 12:12
Jacek Kopczyński z partnerką, Klaudią Kardas, "Testosteron" - premiera spektaklu, 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Nie ukrywają swojego szczęścia i miłości. Jacek Kopczyński pojawił się w towarzystwie nowej ukochanej na premierze spektaklu Testosteron. Zakochani pozowali do zdjęć. Zobaczcie, jak się prezentowali!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński po rozstaniu układają swoje życie na nowo

Byli związani przez ponad 15 lat, wspólnie doczekali się syna, Filipa. W 2022 roku związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przeszedł do historii.  Od dłuższego czasu prasa donosiła o kryzysach w ich relacji. Jednak główni zainteresowani nie wypowiadali się na ten temat. Wydawało się, że stawiają czoła kolejnym zakrętom i do końca walczą o swoją miłość. Już w połowie 2022 roku spędzili oddzielnie wakacje, a we wrześniu aktor miał wyprowadzić się z ich domu na Wilanowie. Artystka przyznawała, że to dla niej trudny czas. „Staram się w życiu tak układać sobie wszystko wewnętrznie, żeby mieć równowagę, ale płaczę w poduszkę czasami. Myślę, że tak jak my wszyscy mam zakręty i miewam bardzo złe dni, ale mam syna i muszę być dla niego silna”, wyznała w komentarzu dla Pomponik.pl.

Sprawdź też: Byli nazywani włoskim małżeństwem. Oto historia miłości Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

W styczniu 2023 roku magazyn Na Żywo przekazał, że Jacek Kopczyński układa sobie życie u boku nowej partnerki, Klaudii Kardas, autorki książki Kokainowa księżniczka. Ukochana artysty potwierdziła te informacje w jednym z wywiadów.

„Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem. Jacek jest wrażliwym, ciepłym mężczyzną. Daje mi dużo spokoju, którego nie miałam w dziesięcioletnim związku z poprzednim partnerem. Czuję się przy nim dobrze, sprawia, że zaczęłam się uśmiechać. Jest przede wszystkim dojrzały i świadomy swojej decyzji”, mówiła w komentarzu dla Plejady.pl. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym. Szybko połączyło ich uczucie. Klaudia Kardas jest mamą dwójki pociech. Aktor szybko znalazł wspólny język z jej dziećmi. Wspólnie spędzali Nowy Rok w Bukowinie Tatrzańskiej.

Jacek Kopczyński, Klaudia Kardas, premiera sztuki Koszerne raz!,  17.12.2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Jacek Kopczyński, Klaudia Kardas, premiera sztuki Koszerne raz!,  17.12.2022

Patrycja Markowska w rozmowie z Magdą Mołek wytłumaczyła, że od jej rozstania z Jackiem Kopczyńskim minął prawie rok. Zależało im na tym, by najdłużej trzymać tę informację w tajemnicy i nie robić przedstawienia. Oboje darzą się ogromnym szacunkiem. Są przede wszystkim rodzicami Filipa i to jest dla nich najważniejsze. „Dla mnie rozstanie po tylu latach jest tak bolesną rzeczą i tak bardzo ważną, przełomową, że bardzo chcieliśmy to przeżyć sami. […] Minął już prawie rok od tego rozstania. Mało kto o tym wie. Ta sprawa jakoś się w nas uleżała i wiesz, to jest najtrudniejszy moment w życiu”, podkreślała.

Artystka zdradziła też, jak radzi sobie w roli singielki. Nie ukrywa, że skupia się teraz na sobie samej, synu i tworzeniu muzyki. Nie myślała o tym, by szukać nowego związku. „Dla mnie te 10 miesięcy ostatnich było takim czasem, kiedy absolutnie nie chciałam się z nikim spotykać. To dla mnie jest czas totalnego skupienia na sobie. Może to egoistycznie brzmi, ale słucham siebie, piszę, zaczęłam lekcję na pianinie”, dodawała u Magdy Mołek.

W najnowszym komentarzu dla Pudelka podkreśliła, że obecnie skupia się na pozytywach. Chce być silna na syna. A energii dodaje jej nowa trasa koncertowa. „Czuję się dobrze, staram się też w życiu widzieć to, co pozytywne. Muszę mieć siłę dla siebie i syna ”, mówi.

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska w sesji VIVY!, 2022

Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas nie ukrywają swojej miłości

Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas pielęgnują swoją relację i nie ukrywają swojego szczęścia. Po raz pierwszy pojawili się publicznie u swojego boku na premierze sztuki „Koszerne raz!” w Teatrze Kwadrat. Teraz para została zaproszona na premierę spektaklu „Testosteron” w Teatrze Gudejko. Zakochanych nie zabrakło na czerwonym dywanie. Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas nie odstępowali siebie na krok. Oboje prezentowali się zjawiskowo! Sami zobaczcie!  

Czytaj też: Włodzimierz Nowak był umierający, gdy wziął powtórny ślub z ukochaną Haliną Kowalską…

Jacek Kopczyński z partnerką, Klaudią Kardas,
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jacek Kopczyński z partnerką, Klaudią Kardas,
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jacek Kopczyński, nowa partnerka Klaudia Kardas, premiera spektaklu „Testosteron”, Warszawa, 08.03.2023 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jacek Kopczyński z partnerką, Klaudią Kardas, "Testosteron" - premiera spektaklu, 2023

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?