Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska poprowadzi Taniec z Gwiazdami?

Jej wypowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Olga Figaszewska 22 lipca 2021 13:51
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W życiu Izabeli Janachowskiej następują duże zmiany! Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że gwiazda odchodzi ze stacji TVN i wkrótce zobaczymy ją w innej telewizji. Wszyscy zastanawiali się, jak tancerka i bizneswoman pokieruje swoją karierą. Jednemu z portali udało się to ustalić. 

Izabela Janachowska wraca do Polsatu?

Zdolna, piękna i przedsiębiorcza. Izabela Janachowska wkroczyła do świata show-biznesu wiele lat temu. Wszystko zaczęło się od 2009 roku i od udziału w Tańcu z Gwiazdami. Zawodowa tancerka postanowiła jednak poświęcić się swojej kolejnej pasji - organizacji ślubów i wesel. Stworzyła swój własny biznes od początku do końca, cieszy się sympatią i zaufaniem widzów. Na swoim koncie ma m.in. takie programy, jak : I nie opuszczę cię aż do ślubu, W czym do ślubu, Panny ponad miarę. Izabela Janachowska prowadzi także swój własny kanał na YouTube. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania! 

Kilka dni temu portal Pudelek.pl podał, że gwiazda postanowiła rozstać się ze stacją TVN i prawdopodobnie wkrótce zobaczymy ją w konkurencyjnej stacji. Dotychczas bizneswoman nie zabierała głosu w tej sprawie.

Jak udało się ustalić portalowi Pomponik.pl, Izabela Janachowska wróci pod skrzydła Telewizji Polsat i pojawi się w jednym z najpopularniejszych programów. Mowa o Tańcu z Gwiazdami. Nie zobaczymy jej jednak w roli tanecznej ekspertki, pod której okiem swoje umiejętności będzie rozwijał jeden z uczestników. Izabela Janachowska zostanie prowadzącą programu.

Zobacz teżIzabela Janachowska zdecydowała się odejść z TVN? Powód może wydać się zaskakujący...

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska o powrocie do Tańca z Gwiazdami

Gwiazda postanowiła skomentować swoją decyzję w rozmowie z portalem. Nie ukrywa swojej ekscytacji!

„Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do Tańca z Gwiazdami jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na "dyszkę" od widzów! (śmiech)”, mówiła Izabela Janachowska w komentarzu dla serwisu.

Informator Pomponika dodał z kolei, że Telewizja Polsat przygotowuje dla gwiazdy nowe formaty, w których będzie mogła się sprawdzić.

„Stacja wierzy w jej potencjał i ma zamiar dać jej szansę rozwoju na wielu polach... już trwają dyskusje na temat jej udziału nie w jednym, a kilku formatach”, zacytowano źródło. 

Czytaj też: Krzysztof Jabłoński o początkach związku: „Na wszelkie sposoby starała się mnie do siebie zniechęcić

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.