Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM JEST GŁOŚNO

Izabela Janachowska zdecydowała się odejść z TVN? Powód może wydać się zaskakujący...

Co na to stacja? Zapytaliśmy

Rafał Kowalski 21 lipca 2021 11:55
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Sześć lat temu do grona gwiazd telewizji TVN i jej kanałów tematycznych dołączyła Izabela Janachowska. Zawodowa tancerka szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji i ekspertką od wesel. Widzowie mogli podziwiać prowadzone przez nią programy: I nie opuszczę cię aż do ślubu, W czym do ślubu, Panny ponad miarę i inne. Niestety wszystko wskazuje na to, że nastąpił koniec współpracy prezenterki z włodarzami grupy TVN.

Izabela Janachowska odchodzi z TVN. Brak komentarza ze strony stacji

Kilkanaście godzin temu do sieci trafiła informacja o tym, że uwielbiana przez widzów Iza Janachowska zdecydowała o zakończeniu przygody z aktualnym pracodawcą. Dlaczego? „Izabela Janachowska postanowiła rozstać się z TVN. W piątek rzuciła papierami. Odchodzi do konkurencji”, twierdzi źródło Pudelka.

Dziennikarzom tej samej redakcji udało się ustalić, że 34-letnia ekspertka od ślubów otrzymała świetną propozycję od konkurencji. Ma tam dostać najważniejszy program jesiennej ramówki a ponadto już ruszyła praca nad wymyślaniem kolejnych formatów lifestylowych, które Iza Janachowska mogłaby poprowadzić. Dla fanów wedding planerki jej rozstanie z TVN może wydać się zaskakujące, bo ta współpraca wyglądała na idealną.

Czy informacje opublikowane w sieci są prawdą? Sama zainteresowana jeszcze ich nie skomentowała, a my zapytaliśmy o to przedstawicieli TVN. „Zdecydowaliśmy się na razie nie komentować tej sprawy”, przekazał nam pracownik telewizji. Taka odpowiedź pozwala sądzić, że w najbliższych dniach lub tygodniach poznamy kulisy całej sprawy.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska o pracy w TVN

Przypomnijmy, że Iza Janachowska od kilku lat łączy pracę na ekranie z prowadzeniem własnego kanału na YouTube. Wcześniej była z kolei znana z tego, że świetnie tańczy. Ale to występowanie przed kamerą TVN rozwinęło dopiero jej skrzydła tak jak sobie wymarzyła.

W maju, gdy mieliśmy okazję porozmawiać z prezenterką, zapytaliśmy ją przed kamerą o to, jak ocenia jej współpraca z TVN. „Telewizja dała mi ogromną wolność, swobodę. Stacja bardzo mi zaufała. I cieszę się, że zawsze mogłam realizować te projekty, które czułam. Nasza współpraca układa się dosyć elastycznie”, odparła VIVIE.pl Izabela Janachowska.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? 

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Jabłoński o początkach związku: „Na wszelkie sposoby starała się mnie do siebie zniechęcić

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.