Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska miała stalkera. Musiała zgłosić sprawę na policję

Na swoim kanale na Youtube opowiedziała o traumatycznych przeżyciach...

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2021 19:55
Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!

Izabela Janachowska od jakiegoś czasu prężnie rozwija swój kanał na Youtube, gdzie porusza tematy związane ze ślubami. Co jakiś czas robi jednak wyjątek i dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tak właśnie ujawniła, że miała stalkera. 

Izabela Janachowska o życiu prywatnym

Dziś jest najsłynniejszą w Polsce autorką bloga o tematyce ślubnej. Izabela Janachowska prężnie rozwija nie tylko swojego bloga, ale od niedawna również kanał na Youtube, gdzie zaprasza m.in. znane osoby, które opowiadają jej o swoich ślubach. Sama również udziela ciekawych porad dotyczących planowania tej jakże ważnej ceremonii. Od jakiegoś czasu na jej kanale pojawia się także nieco inna tematyka. 

Zobacz:  Izabela Janachowska: „Przypuszczałam, że jak zobaczęswojego synka, to się w nim zakocham”

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim nagrali odcinek pod tytułem „Czy HEJT mnie boli?”, w trakcie którego wzajemnie czytają sobie negatywne komentarze, jakie pojawiły się w sieci na ich temat i wspólnie na nie odpowiadają. Nie zabrakło mocnych komentarzy o majątek męża Izy Janachowskiej, ale także zasób portfela samej gwiazdy. Padło także sporo uwag dotyczących urody Izy Janachowskiej. Tym razem postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących niej samej. I tak zdradziła, jak sama ocenia swój wygląd, czy kiedykolwiek ktoś dał jej kosza i co najbardziej ceni u swojego mężą: „Z jednej strony to jest super, z jednej strony może być rozpatrywane jako wada, ale jest to rodzaj takiego perfekcjonizmu.”, zdradziła.

Izabela Janachowska o stalkerze

Zdobyła się także na mocne wyznanie. Izabela Janachowska przyznała, że miała stalkera. Sprawa była na tyle poważna, że była tancerka nie miała wyjścia i musiała zgłosić sprawę na policję: „Miałam stalkera. Było to przerażające, mieszkałam wtedy w Warszawie na Bemowie, czułam się okropnie, czułam się niebezpiecznie, czułam ze ktoś mnie obserwuje, kontroluje to było straszne. (…) Nie wiedziałam, do czego ta osoba jest zdolna. I to było straszne, bo ta osoba w jakiś sposób mnie znała, wiedziała jak wyglądam a ja nie miałam pojęcia (…) Bardzo niekomfortowe uczucie do tego stopnia, ze postanowiłam to zgłosić na policję."

Zobacz również: Oto 8 par polskiego show-biznesu z największą różnicą wieku!

Izabela Janachowska po raz pierwszy zdobyła się na takie wyznanie. Na szczęście z jej wypowiedzi wszystko wskazuje na to, że najgorsze za nią!  

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.