Wielu zachwyciła też... jego stylizacja!

Rafał Kowalski 23 stycznia 2023 09:46

Iwona Lewandowska wie, że warto wyciskać życie jak cytrynę. Nie tracić czasu w każdej dziedzinie życia, słuchać swojej intuicji i robić to, na co się ma ochotę. W ostatnim czasie mama Roberta Lewandowskiego chętnie spędza wolne chwile na sportowych galach. Zawsze z ukochanym! Kilka dni temu para pięknie prezentowała się wspólnie na imprezie dotyczącej piłki nożnej.

Iwona Lewandowska i Jacek Zwoniarski na Gali Tygodnika Piłka Nożna

Po raz czwarty z rzędu i jedenasty w karierze Robert Lewandowski został okrzyknięty najlepszym piłkarzem roku według tygodnika Piłka Nożna. Podczas niedawnej uroczystej gali statuetkę odebrała za niego mama.

Iwona Lewandowska nie pojawiła się na ściance sama. Towarzyszył jej partner Jacek Zwoniarski. Wiele osób zachwycało się różowym garniturem mamy naszej najlepszego napastnika, ale tak samo liczna gromada internautów podkreślała, że odwagi nie brakowało też panu Jackowi. Czerwona koszula to nieoczywisty, ale charakterny wybór. Co sądzicie?

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler przekazała wspaniałą wiadomość. Tadeusz Müller i Małgorzata Downar zostaną rodzicami

Kim jest partner mamy Roberta Lewandowskiego?

Wiele lat po śmierci męża Iwona Lewandowska znów jest zakochana. W kim? Jacek Zwoniarski to artysta, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworzy głównie w kamieniu — marmurze, granicie czy serpentynicie. Ponadto jest jednym z założycieli Klubu Bonsai-Polska.

Iwona Lewandowska wspiera ukochanego w ciekawych pasjach, ale stara się też zarażać swoimi. „Zawsze marzyłam, by z ukochanym mężczyzną dopingować Roberta w tych najważniejszych spotkaniach. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu”, opowiadała w jednym z wywiadów. Życzymy szczęścia.

Zobaczcie zdjęcia z Gali Tygodnika Piłka Nożna. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Przed laty Małgorzata Foremniak adoptowała dwójkę dzieci. Jakie łączą ich relacje?

1/4
Iwona Lewandowska, Jacek Zwoniarski
Copyright @AKPA, KURNIKOWSKI
1/4

Iwona Lewandowska i Jacek Zwoniarski są razem 3 lata

2/4
Iwona Lewandowska, Jacek Zwoniarski
Copyright @AKPA, KURNIKOWSKI
2/4

Oboje pojawili się na Gali Tygodnika Piłka Nożna

3/4
Iwona Lewandowska, Jacek Zwoniarski
Copyright @AKPA, KURNIKOWSKI
3/4

Bawili się doskonale...

4/4
Iwona Lewandowska, Jacek Zwoniarski
Copyright @AKPA, KURNIKOWSKI
4/4

Prezentowali się także znakomicie. Pozdrawiamy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…