Irina Shayk ma romans z Kanye Westem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Steve Granitz/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Irina Shayk ma romans ze znanym muzykiem? Niedawno ogłosił, że rozwodzi się z żoną

Trudno uwierzyć w te plotki, ale...

Ksenia Krasko 27 maja 2021 14:55
Irina Shayk ma romans z Kanye Westem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Steve Granitz/WireImage

O tajemniczym romansie Iriny Shayk od kilku dni piszą zachodnie tabloidy i serwisy społecznościowe. To portal Daily Mail jako pierwszy przekazał czytelnikom sensacyjne wieści, powołując się na doniesienia DeuxMoi, profilu o gwiazdach, którego autorzy pozostają anonimowi. Fani modelki aktywnie komentują jej życie uczuciowe w sieci, ponieważ wybrankiem Shayk jest... Kanye West.

Irina Shayk i Kanye West mają romans? Doniesienia mediów

„Kanye West i Irina Shayk od jakiegoś czasu są razem, ale nie chcą tego ujawniać”, przekazał obserwatorom profil DeuxMoi. Jeden z autorów bloga na Instagramie dodał jednak, że nie jest pewien, czy określenie „są razem” jest właściwe, ale potwierdził, że modelkę i muzyka może łączyć coś więcej.

Użytkownicy sieci aktywnie komentują sensacyjne doniesienia i wygląda na to, że rzekoma relacja Kanye’go Westa i Iriny Shayk budzi w nich wątpliwości. „Po prostu nie mieści mi się to w głowie. Co za bzdury”, „Jeśli związek Iriny i Kanye jest prawdziwy, mam jedno pytanie – dlaczego?”, „Moja ulubiona modelka spotyka się z Kanye Westem. Proszę nie...”, piszą.

Sami zainteresowani nie skomentowali plotek o rzekomym romansie, ale jak informuje The Sun, zrobiła to Kim Kardashian. „Kim absolutnie nie wierzy w to, co się mówi. Nikt z jej znajomych nic o tym nie wie. Ale jeśli to prawda, zdecydowanie nie będzie jej przykro”, przekazała osoba z kręgu znajomych gwiazdy.

Przypomnijmy, że w lutym tego roku Kim złożyła pozew o rozwód. Problemy w jej związku z Kanye zaczęły się w zeszłym roku, kiedy raper publicznie wyznał, że jego żona chciała dokonać aborcji, a teściową – Kris Jenner – nazwał tyranem. Startował wtedy w wyborach prezydenckich, a jego wypowiedzi martwiły fanów, przez co zdrowie psychiczne muzyka było tematem wielu dyskusji.

Zobacz też: To już oficjalne: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. „Miała go po prostu dość!”

Irina Shayk ma romans z Kanye Westem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Dominique Charriau/WireImage

Związki Iriny Shayk - Christiano Ronaldo, Bradley Cooper

Irina Shayk i Kanye West znają się od dawna. W 2010 roku modelka pojawiła się w teledysku do jego utworu „Power”, a dwa lata później wzięła udział w pokazie marki „Yeezy”, której pomysłodawcą jest raper.

Wtedy czasie Shayk spotykała się z portugalskim piłkarzem Cristiano Ronaldo. W 2014 roku związała się z aktorem Bradleyem Cooperem, a trzy lata później urodziła się ich córka Lea. Po pięciu latach związku para się rozstała. Nie ujawnili powodów tej decyzji (uważa się, że chodziło o romans aktora z Lady Gagą, albo o niechęć jego matki), ale utrzymują przyjacielską relację. Razem wychowują córkę i często się widują.

Zobacz też: Irina Shayk zdradziła, jakim ojcem jest Bradley Cooper. Zaskakujące słowa modelki

Wraz z nowymi plotkami o życiu uczuciowym Iriny Shayk, znów zrobiło się głośno o przypuszczeniach, że modelka jest „przykrywką” dla gwiazd, które z jakiegoś powodu nie mówią głośno o swojej orientacji. Ta teoria zakłada, że zarówno Cristiano Ronaldo, jak i Bradley Cooper są homoseksualistami, co oznacza, że prawdę o sobie ukrywa też prawie-były mąż Kim Kardashian. Trudno w to uwierzyć, jak i w plotki o relacji Iriny Shayk i Kanye’go Westa, ale... w Hollywood wszystko jest możliwe. 

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w zgodzie. Razem wychowują córkę Leię

Irina Shayk i Bradley Cooper
Fot. Jackson Lee/Getty Images

Kim Kardashian rozwodzi się z Kanye Westem. Para dzieli majątek i opiekę nad dziećmi

Kanye West i Kim Kardashian rozwodzą się
Fot. Jamie McCarthy/Getty Images for Yeezy Season 4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.