Irina Shayk o związku z Bradleyem Cooperem
Fot. Steve Granitz/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Irina Shayk zdradziła, jakim ojcem jest Bradley Cooper. Zaskakujące słowa modelki

Rzadko udziela tak osobistych wywiadów

Ksenia Krasko 4 marca 2021 06:49
Irina Shayk o związku z Bradleyem Cooperem
Fot. Steve Granitz/WireImage

Byli jedną z najpiękniejszych par Hollywood, a fani liczą, że znów będą razem. Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w 2019 roku, ale według doniesień mediów świetnie się dogadują, przede wszystkim ze względu na swoją córkę. Mała Lea, która pod koniec marca skończy cztery latka, jest oczkiem w głowie sławnych rodziców, a zdjęcia paparazzi są tego najlepszym dowodem. Modelka i aktor nie komentują żadnych plotek na swój temat, dlatego najnowszy wywiad Shayk zaskoczył jej wielbicieli. Ujawniła, jakim ojcem jest Bradley Cooper i zdradziła, co tak naprawdę myśli o ich relacji.

Irina Shayk o związku z Bradleyem Cooperem

Irina Shayk bardzo rzadko dzieli się szczegółami swojego życia osobistego, a jeśli udziela wywiadów, to nie odpowiada na zbyt osobiste pytania. Dla amerykańskiej edycji magazynu Elle zrobiła jednak wyjątek, ale jedynie po to, aby raz na zawsze wytłumaczyć, dlaczego unika tego tematu. „Mój dawny związek jest czymś, co należy do mnie. To część mojego wewnętrznego świata, którą nie chcę się dzielić”, wyznała modelka.

Chociaż jest to jej jedyny komentarz co do związku ze słynnym aktorem, nie szczędziła mu komplementów w innej sprawie. „Bradley to najwspanialszy tata! Nigdy nie rozumiałam terminu „współrodzicielstwo” [„co-parenting – przyp. red.]. Kiedy jestem z córką, jestem w 100% mamą, a kiedy Lea jest z tatą, on jest w 100% jej tatą. Współrodzicielstwo to po prostu bycie rodzicem”, wytłumaczyła.

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą

Irina Shayk o związku z Bradleyem Cooperem
Fot. Raymond Hall/GC Images

Modelka przyznała też, że nie czyta tego, co piszą o niej w prasie czy w sieci. „Szczerze mówiąc, jestem zbyt zajęta wychowywaniem dziecka. Jeśli chcą o mnie pisać – niech piszą, w końcu wykonują swoją pracę. Ja skupiam się na swoim życiu i przyjaciołach. Reszta to tylko hałas”, podkreśliła na łamach magazynu Elle.

Nie mogło zabraknąć pytań o karierę. Shayk wyznała, ​​że droga na szczyt nie była łatwa i musiała złamać wiele stereotypów. „Wiele razy słyszałam: „ona nigdy nie będzie pracować ze Stevenem Meiselem [fotograf mody – przyp. red.] albo: „ona nie jest dziewczyną Burberry”. Nie będę kłamać, ciężko było iść do przodu i coś udowadniać”, przyznała. Warto dodać, że jej się udało. Pozowała dla legendarnego Meisela i jest jedną z głównych modelek Riccardo Tisci, dyrektora kreatywnego Burberry, z którym się przyjaźni. Od lat regularnie pojawia się na okładkach magazynów o modzie i współpracuje z największymi markami.

Relacja Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Irina Shayk i Bradley Cooper zaczęli spotykać się w 2015 roku, dwa lata później powitali na świecie córkę, a po kolejnych dwóch poinformowali o rozstaniu. Od tamtego czasu media zastanawiają się, czy powodem tej decyzji był domniemany romans aktora z Lady Gagą, czy może wpływ jego matki, która podobno nie tolerowała modelki... Żadne domysły się nie potwierdziły, a para nigdy nie skomentowała plotek. 

Irina Shayk i Bradley Cooper przed rozstaniem w 2019 roku

Irina Shayk o związku z Bradleyem Cooperem
Fot. Steve Granitz/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.