Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera już tak nie wygląda

Mała Lea rośnie jak na drożdżach!

Redakcja VIVA! 26 maja 2020 20:51
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Chociaż związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera rok temu przeszedł do historii, to para utrzymuje przyjacielskie relacje. Całą swoją uwagę skupiają na małej Lei De Seine. Ich córeczka rośnie jak na drożdżach. W sieci co jakiś czas możemy podziwiać zdjęcia trzyletniej pociechy gwiazdorskiej pary. Niebieskie oczy, blond włoski i ten niesamowity uśmiech. Obok jej urody trudno przejść obojętnie! 

Córeczka Iriny Shayk i Bradleya Coopera: jak wygląda?

Od rozstania z Bradleyem Cooperem stara się podołać nowej rzeczywistości. W wychowaniu córeczki może liczyć na wsparcie mamy i byłego partnera, który stara się poświecić Lei jak najwięcej czasu. Obojgu zależy na tym, by trzylatka, o ile to możliwe, jak najlepiej zniosła ich rozstanie. Para mieszka blisko siebie i dzielą się obowiązkami rodzicielskimi po połowie.

Zbliża się Dzień Dziecka! Masz już prezent dla swojej pociechy?

Lea De Seine, Bradley Cooper
Fot. Instagram/bradleycooper0fficial

„Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez Bradeleya to nowy grunt. (…) Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy nie wiem, co robić i rozpadam się na części”, mówiła kilka miesięcy temu w wywiadzie dla British Vogue.

Zagraniczne media rozwodzą się nad urodą małej Lei. Córeczka Iriny Shayk i Bradleya Coopera rozczula fanów pary i nie ma wątpliwości, że wyrośnie na piękną kobietę. Niedawno wraz z mamą została przyłapana podczas spaceru. Przechadzały się po ulicach Nowego Jorku. Aż trudno uwierzyć, że jest taka duża! Trzeba przyznać, że Lea to prawdziwa modnisia. Dziewczynka miała na sobie modny płaszczyk, czarne rajstopy, czerwoną czapkę i sandałki. 

Fani nie mają wątpliwości, że Lea to cały tata. Rzeczywiście przypomina Bradleya Coopera? ,,Ten sam uśmiech i spojrzenie!”, głosił jeden z komentarzy. A jaka jest Twoja opinia?  

Irina Shayk, Lea De Seine Shayk Cooper
Fot. TYJA/Backgrid/East News

Irina Shayk, Irina Shayk z córką
Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.