Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera wkrótce skończy 5 lat! Zobacz, jak teraz wygląda

Mała Lea rośnie jak na drożdżach!

Redakcja VIVA! 5 stycznia 2022 20:50
Bradley Cooper i Irina Shayk z córeczką Leą. Rodzinne zdjęcia pary
Fot. Robert O'neil / SplashNews.com/East News

Chociaż związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera przeszedł do historii, to para utrzymuje przyjacielskie relacje. Całą swoją uwagę skupiają na małej Lei De Seine. Ich córeczka rośnie jak na drożdżach. W sieci co jakiś czas możemy podziwiać zdjęcia uroczej pociechy gwiazdorskiej pary. Niebieskie oczy, blond włoski i ten niesamowity uśmiech. Obok jej urody trudno przejść obojętnie! Zobacz, jak obecnie wygląda córeczka Iriny Shayk i Bradleya Coopera.

Irina Shayk i Bradley Cooper dzielą się opieką nad córką

Irina Shayk od rozstania z Bradleyem Cooperem stara się podołać nowej rzeczywistości. W wychowaniu córeczki może liczyć na wsparcie mamy i byłego partnera, który stara się poświecić Lei jak najwięcej czasu. "Jest pełnoprawnym, aktywnym ojcem, nie ma żadnej niani. Lea wyjechała z nim na wakacje na prawie dwa tygodnie i ani razu do nich nie zadzwoniłam", ujawniła w wywiadzie z autorem bloga Highsnobiety.

Obojgu zależy na tym, by czterolatka, o ile to możliwe, jak najlepiej zniosła ich rozstanie. Para mieszka blisko siebie i dzielą się obowiązkami rodzicielskimi po połowie. „Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez Bradeleya to nowy grunt. (…) Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy nie wiem, co robić i rozpadam się na części”, zwierzyła się w wywiadzie dla British Vogue.

Czytaj także: Jak mieszka w Nowym Jorku supermodelka Irina Shayk?

Zbliża się Dzień Dziecka! Masz już prezent dla swojej pociechy?

Bradley Cooper, Irina Shayk, córka lei, Nowy Jork, 08.06.2018 rok
Fot. Backgrid/East News

Bradley Cooper, Irina Shayk, córka Lea, Nowy Jork, 08.06.2018 rok

Jakimi rodzicami są Irina Shayk i Bradley Cooper?

Okazuje się, że Irina Shayk i Bradley Cooper są dość wymagającymi rodzicami. Od najmłodszych lat uczą córkę nienagannych manier, bez tego nie dostanie nagrody. "Ja i jej ojciec jesteśmy bardzo surowi. Kiedy kończy jeść, wstaje od stołu, bierze talerz, mówi „dziękuję”. Bez „proszę” lub „dziękuję” nie dostaje niczego", szczerze wyznała modelka w wywiadzie dla bloga Highsnobiety.

Jednocześnie przyznała, że wraz z byłym partnerem starają się nie rozpieszczać małej Lei. "To trudne, bo ma tyle zabawek. Ja miałam jedną lalkę i mam ją do tej pory. Blondynka, niebieskie oczy, duża rosyjska lalka. Moja babcia szyła dla niej ubrania. I zawsze tłumaczę córce: „Słuchaj, to jest moja lalka. Miałam tylko jedną”. Albo czasami: „Masz tego cukierka. Ja kiedyś cukierki jadłam tylko na Boże Narodzenie", zdradziła Irina.

Podczas rozmowy celebrytka zdradziła, jak mała Lea reaguje w sytuacji, gdy paparazzi robią jej zdjęcia. "Czasami moja córka się boi, bo widzi paparazzi z wielu kilometrów. Mówię jej wtedy: „Oni po prostu wykonują swoją pracę. Sprzedając zdjęcia, zarabiają na życie. Nie musisz się bać”, wyjawiła.

Czytaj także: Irina Shayk zdradziła, jakim ojcem jest Bradley Cooper. Zaskakujące słowa modelki

Irina Shayk, córka lei, Los Angeles, 30.05.2021 rok
Fot. Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Irina Shayk, córka Lea, Los Angeles, 30.05.2019 rok

Tak wygląda córeczka Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Zagraniczne media rozwodzą się nad urodą małej Lei. Córeczka Iriny Shayk i Bradleya Coopera rozczula fanów pary i nie ma wątpliwości, że wyrośnie na piękną kobietę. Niedawno wraz z mamą zostały przyłapane podczas spaceru. Przechadzały się po ulicach Nowego Jorku. Aż trudno uwierzyć, że jest taka duża! Trzeba przyznać, że Lea to prawdziwa modnisia. 

Fani nie mają wątpliwości, że Lea to cały tata. Rzeczywiście przypomina Bradleya Coopera? ,,Ten sam uśmiech i spojrzenie!”, głosił jeden z komentarzy. A jaka jest Twoja opinia?  

Czytaj także: Sensacyjne doniesienia mediów: Irina Shayk i Bradley Cooper będą mieli drugie dziecko?!

Irina Shayk, Lea De Seine Shayk Cooper
Fot. TYJA/Backgrid/East News

Irina Shayk, Irina Shayk z córką
Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Irina Shayk, córka lei, Nowy jork, 12.10.2021 rok
Fot. Backgrid/East News

Irina Shayk, córka lei, Nowy jork, 22.06.2021 rok
Fot. Backgrid/East News

Irina Shayk, córka lei, Nowy jork, 12.10.2021 rok
Fot. Robert O' Neil / SplashNews.com/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?