Irina Shayk, Bradley Cooper
Fot. Daniele Venturelli/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Sensacyjne doniesienia mediów: Irina Shayk i Bradley Cooper będą mieli drugie dziecko?!

Znów chcą być razem, czy... jest to tylko plotka?

Ksenia Krasko 31 stycznia 2021 15:55
Irina Shayk, Bradley Cooper
Fot. Daniele Venturelli/WireImage

Chociaż Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w 2019 roku, fani pary wciąż liczą, że zakochani znów będą razem. Ich obecna relacja wskazuje na to, że są sobie bliscy, ponieważ wspólnie opiekują się trzyletnią córką Leią, i być może dlatego tak wielu internautów wierzy w najnowsze doniesienia jednego z tabloidów, który twierdzi, że Shayk i Cooper marzą... o kolejnym dziecku.

Drugie dziecko Iriny Shayk i Bradleya Coopera

To dość szokująca informacja, ale dalsze doniesienia informatora New Idea – ten tabloid ujawnia plany Iriny Shayk i Bradleya Coopera – również są warte uwagi. Jak się okazuje, modelka i aktor wcale nie chcą do siebie wrócić, ponieważ chodzi im wyłącznie o dziecko.

„Koncentrują się na Lei, a ona chce mieć rodzeństwo. Serce Iriny zawsze będzie należeć do Bradleya, więc nie ma nic przeciwko, żeby mieć z nim kolejne dziecko. Ale Bradley dość jasno określił, że nie chce ślubu i nie może obiecać jej romantycznego związku. Chce jednak spróbować, a to Irinie wystarczy”, przekazało anonimowe źródło na łamach magazynu.

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą, 2018 rok

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Lea
Fot. Raymond Hall/GC Images

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą, 2018 rok

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Lea
Fot. Photopix/GC Images

Relacja Iriny Shayk i Bradleya Coopera po rozstaniu

Według Entertainment Tonight, byli zakochani są wyłącznie przyjaciółmi. Opracowali harmonogram opieki nad córką i wspaniale sobie z nim radzą. „Mają do siebie szacunek. Lea jest ich priorytetem i chcą dla niej jak najlepiej, więc łatwo im pod tym względem współpracować”, twierdzi portal.

Irina Shayk i Bradley Cooper zaczęli spotykać się w 2015 roku, dwa lata później powitali na świecie córkę, a po kolejnych dwóch poinformowali o rozstaniu. Od tamtego czasu media zastanawiają się, czy powodem tej decyzji był domniemany romans aktora z Lady Gagą, czy może wpływ jego matki, która podobno nie tolerowała modelki... Żadne domysły się nie potwierdziły, a para nigdy nie skomentowała plotek.

Wydaje się, że nie ma dowodów na to, że Shayk i Cooper rzeczywiście planują drugie dziecko. Warto też pamiętać, że doniesienia tabloidu New Idea należy traktować z dużym dystansem. 

Irina Shayk i Bradley Cooper na rozdaniu Złotych Globów w 2019 roku

Irina Shayk i Bradley Cooper na rozdaniu Złotych Globów
Fot. Daniele Venturelli/WireImage

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?