Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Znamy imię drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora!

Para niedawno powitała na świecie drugą córkę

Weronika Kostyra 19 marca 2018 09:45
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpiękniejszych, ale też najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Miesiąc temu po raz drugi zostali rodzicami – na świat przyszła ich druga córka. W czasie trwania ciąży niemal nie wypowiadali się na ten temat i nie potwierdzali plotek. Podzielili się radosną wieścią dopiero, kiedy córeczka przyszła na świat, nie zdradzili jednak do tej pory, jak ma na imię.

Druga córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Para wychowuje też ośmioletnią córkę, Janinę. Wiele razy chwalono ich za wybór tradycyjnego, choć obecnie nie tak popularnego, imienia. Czy tym razem podjęli podobną decyzję? Jak podaje magazyn Flesz, drugiej córce rodzice nadali imię Helena:

„Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale… aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowi we znaki”, mówi informator Flesza.

Czy podoba Wam się to imię?

Rodzina jest bardzo ważna zarówno dla obojga rodziców. W wywiadzie dla VIVY! opowiedzieli, jak zmieniło się ich życie po narodzinach pierwszej córki:

„Życie bez dziecka jest wygodne, nie oszukujmy się. Poza tym w naszym kraju kobieta zazwyczaj na jednej szali musi postawić karierę zawodową, a na drugiej rodzinę. Nie jest jej łatwo wrócić do zawodu, nawet emocjonalnie. Asia poświęciła się Jance całkowicie. Przez pół roku siedziała z nią w domu i wykonywała gigantyczną pracę. Znałem ją jako dziewczynę. A zaczęła być stuprocentową kobietą. Matką. Po urodzeniu dziecka podoba mi się nawet bardziej niż przed”, opowiadał Maciej Dowbor. 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.