Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Znamy imię drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora!

Para niedawno powitała na świecie drugą córkę

Weronika Kostyra 19 marca 2018 09:45
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpiękniejszych, ale też najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Miesiąc temu po raz drugi zostali rodzicami – na świat przyszła ich druga córka. W czasie trwania ciąży niemal nie wypowiadali się na ten temat i nie potwierdzali plotek. Podzielili się radosną wieścią dopiero, kiedy córeczka przyszła na świat, nie zdradzili jednak do tej pory, jak ma na imię.

Druga córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Para wychowuje też ośmioletnią córkę, Janinę. Wiele razy chwalono ich za wybór tradycyjnego, choć obecnie nie tak popularnego, imienia. Czy tym razem podjęli podobną decyzję? Jak podaje magazyn Flesz, drugiej córce rodzice nadali imię Helena:

„Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale… aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowi we znaki”, mówi informator Flesza.

Czy podoba Wam się to imię?

Rodzina jest bardzo ważna zarówno dla obojga rodziców. W wywiadzie dla VIVY! opowiedzieli, jak zmieniło się ich życie po narodzinach pierwszej córki:

„Życie bez dziecka jest wygodne, nie oszukujmy się. Poza tym w naszym kraju kobieta zazwyczaj na jednej szali musi postawić karierę zawodową, a na drugiej rodzinę. Nie jest jej łatwo wrócić do zawodu, nawet emocjonalnie. Asia poświęciła się Jance całkowicie. Przez pół roku siedziała z nią w domu i wykonywała gigantyczną pracę. Znałem ją jako dziewczynę. A zaczęła być stuprocentową kobietą. Matką. Po urodzeniu dziecka podoba mi się nawet bardziej niż przed”, opowiadał Maciej Dowbor. 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.