królowa Elżbieta II ogląda wnuka, księżna Meghan, jej mama i książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Królowa Elżbieta II poznała swojego nowego prawnuka! Za tym zdjęciem kryje się tajemnica…

Czy monarchini dobrze dogaduje się z Meghan?

Rafał Kowalski 8 maja 2019 20:47
królowa Elżbieta II ogląda wnuka, księżna Meghan, jej mama i książę Harry
Fot. Getty Images

W poniedziałek wczesnym rankiem urodził się pierwszy syn księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Chłopiec jest ósmym prawnukiem królowej Elżbiety II. I choć noworodek przyszedł na świat już 3 dni temu, to dopiero dziś prababcia zobaczyła go pierwszy raz. Jak zareagowała? Z jednego zdjęcia można wiele wyczytać…

Pierwsze wspólne zdjęcie Elżbiety II i prawnuka Archiego

Do wyjątkowego spotkania królowej Elżbiety II z kolejnym prawnukiem doszło na Zamku w Windsorze. Fotografia opublikowana na kontach społecznościowych rodziny królewskiej jest o tyle ciekawa, że dużo się na niej dzieje. Warto zwrócić uwagę na przykład na kompozycję zdjęcia. Zostało ono wykonane tak, by podkreślić, że blisko siebie są zarówno przedstawiciele rodziny królewskiej, jak i mama Meghan, co daje poczucie równości między rodami.

Z drugiej strony, mimo wszystko, jednak Doria Ragland wraz z córką zajmują prawą stronę fotografii, a sam środek i lewa część należy do Windsorów. Wielbiciele brytyjskiej monarchii przyjrzeli się także księciu Filipowi. Fakt, że 97-letni mąż królowej dał radę wybrać się w odwiedziny do prawnuka, a do tego tryskał dobrym humorem wskazuje na to, że czuje się dobrze. Ta informacja, przy ostatnich o jego złym stanie zdrowia, jest bardzo cenna.

Na osobną analizę zasługują miny królowej Elżbiety II i księżnej Meghan. Wielokrotnie mówiło się o tym, że panie bardzo za sobą nie przepadają. Szczególnie monarchini za żoną Harry’ego, której zdarzało się nie raz łamać długoletnie tradycje, a nawet wprowadzać swoje zwyczaje… Na najnowszej fotografii zarówno Meghan, jak i królowa Elżbieta II wygląda jednak bardzo pogodnie i serdecznie względem siebie. Być może dzięki jednemu zdjęciu autorstwa Chrisa Allertona plotki o konflikcie między paniami się skończą…

Najważniejsze teraz wydaje się dobro nowo narodzonego Archiego. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zdjęcie z odwiedzin królowej, którym brytyjska rodzina królewska się z nami podzieli... To dzisiejsze skradło nasze serca! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News

księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Królowa Elżbieta II z prawnukami
Fot. Instagram @theroyalfamily

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.