Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. John Rainford / WENN.com/agefotostock/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Już wiadomo, ile potrwa urlop macierzyński Meghan. Księżna szybko wróci do obowiązków!

„Amerykanki nie są w stanie wytrzymać sześciu albo dwunastu miesięcy”

Gabriela Czernecka 25 kwietnia 2019 20:45
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. John Rainford / WENN.com/agefotostock/East News

Ile potrwa urlop macierzyński Meghan? Księżna Sussex nie zamierza długo odpoczywać po porodzie. Jest zdeterminowana i chce powrócić do pracy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. To dość zaskakująca decyzja, biorąc pod uwagę, że księżna Kate pozwoliła sobie na o wiele dłuższy wypoczynek... Poznajcie szczegóły.

Urlop macierzyński księżnej Meghan

Wszyscy z niecierpliwością oczekują na informację o narodzinach pierwszego dziecka Meghan. Księżna urodzi lada dzień, a tymczasem na jaw wychodzą kolejne informacje na jej temat. Tym razem ujawniono, ile potrwa jej urlop macierzyński. Księżna Sussex zawiesiła oficjalne obowiązki ponad sześć tygodni temu. Cały czas angażowała się jednak w agencji charytatywnej, którą zarządza. Zdaniem internautów cały czas współprowadzi także profil na Instagramie @sussexroyal.

Jak dowiedział się The Sun, Meghan nie zamierza długo odpoczywać. Choć nie wie jeszcze, jak będzie się czuć po porodzie, to jest dobrej myśli. Księżna jest niezwykle zdeterminowana i ma plan powrócić do pracy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Zdaniem informatora magazynu, nie zamierza odpoczywać dłużej niż trzy miesiące: „Trzy miesięczne macierzyństwo jest standardem w Stanach Zjednoczonych. Amerykanki nie są w stanie wytrzymać sześciu albo dwunastu miesięcy. Dla Meghan jest to zupełnie naturalne”, czytamy.

Przypomnijmy, że również książę Harry zamierza skorzystać z urlopu ojcowskiego, choć jak na razie nie wiadomo, ile czasu zamierza na niego przeznaczyć. Warto zaznaczyć, że księżna Kate po narodzinach księcia George'a miała wolne tylko pięć tygodni, ale w przypadku księżniczki Charlotte pozwoliła sobie na pięć tygodni, a po urodzinach księcia Louisa sześć tygodni odpoczynku. 

Fot. EAST NEWS

Księżna Meghan w ciąży
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.